آتش‌سوزی در ساختمان کارگاهی ـ تجاری در خیابان جمهوری + تصاویر

آتش‌نشانی , سازمان آتش‌نشانی تهران , آتش‌سوزی , اورژانس , حوادث ,

[ad_1]

به گزارش شفاف، سید جلال ملکی در گفت‌وگویی،  با اعلام خبر آتش‌سوزی در یک ساختمان کارگاهی ـ تجاری در خیابان جمهوری، درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت21:15 امشب یک مورد آتش‌سوزی در یک ساختمان کارگاهی ـ تجاری در خیابان جمهوری، نرسیده به میدان بهارستان، نبش کوچه ممتاز به سامانه 125 آتش‌نشانی تهران اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان سه ایستگاه آتش‌نشانی به همراه نردبان هیدرولیکی و خودروهای پشتیبانی به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران افزود: محل حادثه یک ساختمان چهار طبقه (سه طبقه روی همکف) بود که در زمینه تولید و نگهداری پارچه مخصوصاً پارچه‌های تریکو که بسیار قابل اشتعال است، فعالیت می‌کردند.

وی خاطرنشان کرد: در طبقه سوم (دوم روی همکف) در یک کارگاه حدوداً 20 متری آتش‌سوزی روی داد و دستگاه‌های و پارچه‌های نگهداری شده در آن بخش کاملاً شعله‌ور بود.

ملکی با بیان اینکه آتش به سرعت در حال سرایت به سایر بخشها و کارگاه‌های دیگر بود، عنوان کرد: آتش‌نشانان به سرعت عملیات را از طریق نردبان هیدرولیکی و نفوذ به داخل ساختمان آغاز کرده و موفق شدند با فرماندهی مناسب، آتش را تحت کنترل خود درآوردند.

سخنگوی آتش‌نشانی تهران تصریح کرد: خوشبختانه با عملیات خوب آتش‌نشانان از گسترش و سرایت بیشتر آتش جلوگیری به عمل آمد و این حادثه مصدوم و تلفات جانی برجای نگذاشت.

وی متذکر شد: در حال حاضر آتش خاموش شده و نیروها مشغول لکه‌گیری و ایمن‌سازی محل حادثه هستند.

آتش‌نشانی , سازمان آتش‌نشانی تهران , آتش‌سوزی , اورژانس , حوادث ,

آتش‌نشانی , سازمان آتش‌نشانی تهران , آتش‌سوزی , اورژانس , حوادث ,

آتش‌نشانی , سازمان آتش‌نشانی تهران , آتش‌سوزی , اورژانس , حوادث ,

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

Previous post فرصت 5 روزه ثبت‌نام برای معلمانی که بسته اینترنت رایگان دریافت نکردند
اپلیکیشن شاد سالم‌ترین بستر آموزش آنلاین/ احتمال کلاهبرداری از والدین در شبکه‌های اجتماعی غیر بومی Next post اپلیکیشن شاد سالم‌ترین بستر آموزش آنلاین/ احتمال کلاهبرداری از والدین در شبکه‌های اجتماعی غیر بومی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.