آخرین آمار کرونا در ایران؛ فوت ۴۲۴ بیمار در شبانه روز گذشته

آخرین آمار کرونا در ایران؛ فوت ۴۲۴ بیمار در شبانه روز گذشته

[ad_1]

به گزارش شفاف، سیماسادات لاری، سخنگوی وزارت بهداشت درباره آخرین وضعیت ویروس کرونا در ایران، اظهار کرد: از دیروز تا امروز (جمعه، شانزدهم آبان) و بر اساس معیار‌های قطعی تشخیصی، ۸ هزار و ۸۶۴ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که ۳ هزار و ۲۳۴ نفر از آن‌ها بستری شدند.

او افزود: مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۶۶۳ هزار و ۸۰۰ نفر رسید. متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۴۲۴ بیمار کووید ۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جانباختگان این بیماری به ۳۷ هزار و ۴۰۹ نفر رسید.

سخنگوی وزارت بهداشت بیان کرد: خوشبختانه تاکنون ۵۰۹ هزار و ۹۵۲ نفر از بیماران، بهبود یافته  یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده اند. ۵ هزار و ۴۹۵ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند.

او ادامه داد: تا کنون ۵ میلیون و ۱۴۷ هزار و ۲۴۹ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

لاری تصریح کرد: استان‌های تهران، اصفهان، قم، آذربایجان شرقی، خراسان جنوبی، سمنان، قزوین، لرستان، اردبیل، خوزستان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، گیلان، بوشهر، زنجان، ایلام، خراسان رضوی، مازندران، چهارمحال و بختیاری، البرز، آذربایجان غربی، مرکزی، کرمان، خراسان شمالی، همدان، یزد و کردستان در وضعیت قرمز قرار دارند.

سخنگوی وزارت بهداشت گفت: استان‌های هرمزگان، فارس، گلستان و سیستان و بلوچستان نیز در وضعیت نارنجی و زرد قرار دارند.

[ad_2]

Source link

احتمال پیروزی بایدن و کاهش قیمت نفت Previous post احتمال پیروزی بایدن و کاهش قیمت نفت
Next post کشف انبار غیرمجاز روغن خوراکی در استان کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.