آخرین اخبار از بیمه قالیبافان و کارگران ساختمانی

آخرین اخبار از بیمه قالیبافان و کارگران ساختمانی

[ad_1]

به گزارش شفاف، مصطفی سالاری مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در گفت و گویی،درباره آخرین وضعیت بیمه قالیبافان، اظهار کرد: تفاهم‌نامه‌ای را تنظیم و به وزارت میراث فرهنگی (متولی هنرمندان صنایع دستی)، وزارت صمت (متولی قالیبافان) و سازمان برنامه و بودجه ارسال کردیم.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با اشاره به اینکه با ارسال این تفاهم‌نامه آمار و تعداد قالیبافان و هنرمندان را بررسی می‌کنیم، بیان کرد: هر تعدادی که این دو وزارتخانه به ما دهند ما پوشش بیمه‌ای می‌کنیم.

سالاری درباره کارگران ساختمانی گفت: در حال حاضر پالایش کارگران ساختمانی در دست انجام است، اما قانون نیاز به اصلاح دارد چرا که منابع آن از طریق دولت تامین نمی‌شود و از محل پروانه‌های ساختمانی، کارگران تحت پوشش بیمه قرار می‌گیرند به همین دلیل این قانون باید اصلاح شود تا هزینه‌ها کمتر شود.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر هزینه زیادی را برای بیمه کارگران ساختمانی صرف می‌کنیم به همین دلیل با اصلاح قانون بهتر می‌توانیم تامین منابع کنیم.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

کتاب‌هایی که امام حسن عسکری(ع) را به مخاطبان معرفی می‌کنند Previous post کتاب‌هایی که امام حسن عسکری(ع) را به مخاطبان معرفی می‌کنند
توصیه وزارت بهداشت برای کاهش ابتلای خانوادگی به کرونا Next post توصیه وزارت بهداشت برای کاهش ابتلای خانوادگی به کرونا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.