آیا کرونا فیلم‌های هالیوودی را «سانسور»‌ می‌‌کند؟

[ad_1]

به گزارش شفاف، با ورود به دوران پساکرونا و ازسرگیری فعالیت تولید و ساخت فیلم‌های سینمایی در لس آنجلس و مرکز سینما یعنی هالیوود، قوانین و ضوابط بهداشتی سختگیرانه‌ای وضع شده است.

این‌طور که ورایتی گزارش کرده است فیلم‌سازان می‌توانند از جمعه کار خود را آغاز کنند اگرچه به نظر می‌رسد که بیشتر تولیدات سینمایی تا ماه جولای یا آگوست به تعویق بیفتد.

قوانین استانی بخشنامه‌های دقیقی را برای فاصله‌گذاری میان آنان تنظیم کرده است. همین‌طور پوشیدن ماسک و پوشش روی صورت ضروری است و بازیگران باید قبل از بازی دست‌های خود را بشویند.

هرگونه تماس فیزیکی طولانی‌مدت مانند «دعوا» یا «سکانس‌های جنسی» باید حذف شود و بازیگران باید تاجایی که ممکن است صحبت نکنند تا قطرات بینشان پخش نشود. همین‌طور سکانس‌های شلوغ نباید برگزار شود. بازیگران و آهنگسازانی که نمی‌توانند ماسک بزنند باید 8 فیت بینشان فاصله داشته باشند.

با این حساب احتمالاً فضای فیلم‌های هالیوود که تا قبل از این در دو جهت محتوای خشونت و غیراخلاقی سرشار از مضامین این‌چنینی بود شاید برای مدتی رنگ اخلاق و انسانیت به روی خود ببیند.

البته این موضوع در حد دستورالعمل است و باید دید که سرمایه‌دارانی که برای فروش و بیشتر دیده شدن فیلم‌هایشان دست به هر عمل غیرانسانی می‌زنند تا چه حد پایبند به این برنامه‌ریزی خواهند بود؟

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

Previous post روبن به بایرن‌مونیخ بازگشت
Next post نخستین جشنواره “تکنوازان تنبور” مجازی برگزار می‌شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *