اسکاندیناوی – صفحه اصلی جهان, سالم ترین مواد غذایی

[ad_1]

چرا foodies در سراسر جهان در حال سقوط در عشق با دانمارک و شمال اروپا خوردم ؟

موج اخیر در شمال اروپا آشپزخانه در درجه اول ناشى از پادشاهی دانمارک. با این وجود دانمارک است که عمدتا به عنوان شناخته شده کشور از داستانهای تخیلی, H. C اندرسن پری دریایی کوچک و استاندارد بالای زندگی. اما به تازگی دانمارک شناخته شده به عنوان خانه به برخی از بهترین رستوران ها مانند NOMA. آن است که همچنین به عنوان شناخته شده اسکاندیناوی مواد غذایی سرمایه و ویژگی های برخی از بهترین سرآشپزها در جهان که در آن بیش از چهارده رستوران میچلین ستاره دار.

اما آنچه که در شمال اروپا, آشپزخانه, همه چیز در مورد ؟ نوردیک gastronomes هستند اولین و مهمترین raving در مورد بررسی سابقه و نسب معتبر نوردیک مواد غذایی پیری بازگشت به دوران وایکینگ ها; غذاهای سنتی است که سفر از طریق نسل و ساخته شده راه خود را به مدرن اسکاندیناوی ،

نوردیک راه پخت و پز در حال انجام تحقیقات برای استخراج برخی از بهترین و تازه ترین مواد تشکیل دهنده در دسترس است. آن است که در مورد کشف راه های جدید از مخلوط کردن و مطابق سنتی تشکیل دهنده است که عملکرد بهترین طعم و مزه. طبیعت خود آن فضا در شمال اروپا خانواده ها و به دانمارکی سرآشپزها است که در شمال اروپا, آشپزخانه, همه چیز در مورد. پخت و پز و نگهداری ساده فصلی و خوشمزه است. مردم باید قادر به آماده سازی غذاهای خود را در خانه های خود و شاید این یکی از دلایل چرا دانمارکی ها شناخته شده بود شادترین مردم جهان است.

در بالا از آن, دانمارک نیز میزبان برخی از بهترین مواد غذایی بین المللی سایت های مورد نوردیک آشپزخانه که در آن شما می توانید پیدا کردن متعدد سالم دستور العمل های شام از کشورهای شمال اروپا است, اما معروف ترین سفیر جدید نوردیک آشپزخانه Noma که اعطا شده است بهترین رستوران در جهان در سال 2011, 2012 و 2014. اما در سالهای اخیر چندین رستوران جدید در خدمت نوردیک مواد غذایی را وارد مرحله و در حال حاضر همه نوردیک پایتخت در نظر گرفته پناهگاه برای gastronomes به دنبال یک ماجراجویی جدید. یکی از غذاهای محبوب است نوردیک کیک هویج, دستور العمل بر اساس خالص مواد آلی.

اخیر نوردیک لذیذ موج در اینجا به ماندن است و اگر شما تا کنون در کپنهاگ شما باید مقدار زیادی از فرصت برای تجربه چرا با خودتان. در اینجا یک لیست از پنج شناخته شده ترین رستوران در کپنهاگ خدمت نوردیک مواد غذایی:

1) Noma – Strandgade 93, 1401 – کپنهاگ

2) متراکم کردن – Refshalevej 153, 1432 – کپنهاگ

3) Krog ماهی رستوران – Gammel رشته 38, 1202 – کپنهاگ

4) Höst – Nørre Farimagsgade 41, 1364 – کپنهاگ

5) Torvehallerne – Frederiksborggade 21, 1360 – کپنهاگ

[ad_2]

اگر حیوانات از میوه تشکیل می‌شدند! Previous post اگر حیوانات از میوه تشکیل می‌شدند!
Next post از پشت پرده ترور رهبر انقلاب تا سریال تلویزیونی برای شهید بهشتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *