اظهارات بازیکنان پرسپولیس پیش از سفر به قطر

اظهارات بازیکنان پرسپولیس پیش از سفر به قطر

[ad_1]

به گزارش شفاف، تیم فوتبال پرسپولیس ایران روز سه شنبه ۲۵ شهریور ماه در چارچوب مسابقات لیگ قهرمانان آسیا به مصاف تیم التعاون عربستان خواهد رفت. این بازی‌ها به میزبانی کشور قطر برگزار خواهد شد و از همین رو کاروان تیم فوتبال پرسپولیس صبح امروز تهران را به مقصد این کشور ترک کرد تا خود را برای بازی روز سه شنبه آماده کند. همچنین بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس قبل از سفر به قطر درباره آخرین وضعیت این تیم قبل از آغاز رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا صحبت‌هایی انجام دادند که به شرح زیر است:

کنعانی زادگان: بدون هیچ مصدومی به قطر می‌رویم

حسین کنعانی زادگان مدافع تیم فوتبال پرسپولیس درباره آخرین وضعیت این تیم قبل از شروع مسابقات لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: خدا را شکر تیم ما بدون آنکه مصدومی داشته باشد عازم قطر است و همچنین تمامی بازیکنان از آمادگی بالایی برخوردار هستند. تمام فکر و ذهن ما معطوف این رقابت‌ها است و امیدوارم که بتوانیم در این مسابقات بهترین نتایج را کسب کرده و دل میلیون‌ها هوادار کشورمان را شاد کنیم.

رسن: هدف اولمان صعود از گروه است

بشار رسن هافبک عراقی تیم فوتبال پرسپولیس تهران درباره شرایط این تیم بیان داشت: خدا را شکر همه چیز خوب است و هدف اول ما از این مسابقات صعود از گروهمان خواهد بود و بعد از آنکه از گروهمان بالا رفتیم تلاش خواهیم کرد تا به فینال این مسابقات برسیم. به هر حال امیدوارم مانند ۲ سال پیش بتوانیم دوباره به فینال لیگ قهرمانان آسیا صعود کرده و تماشاگرانمان را خوشحال کنیم.

کامیابی نیا: شرایط لیگ قهرمانان آسیا امسال کمی سخت است

کمال کامیابی نیا دیگر بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس قبل از سفر به قطر درباره شرایط لیگ قهرمانان آسیا و همچنین آمادگی بازیکنان این تیم قبل از شروع این رقابت‌ها گفت: شرایط لیگ قهرمانان آسیا امسال کمی سخت است و همه تیم‌ها با آمادگی بالایی وارد این مسابقات می‌شوند و من امیدوارم که بتوانیم بهترین نتیجه را کسب کرده و با دست پر از این بازی‌ها خارج شویم.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

خبر خوش برای استقلال/ ستاره الاهلی لیگ قهرمانان آسیا را از دست داد Previous post خبر خوش برای استقلال/ ستاره الاهلی لیگ قهرمانان آسیا را از دست داد
اسطوره عربستانی از دنیای فوتبال خداحافظی کرد Next post اسطوره عربستانی از دنیای فوتبال خداحافظی کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.