اعلام زمان دیدارهای جام جهانی ۲۰۲۲ از سوی فیفا/ فاصله ۳۰ دقیقه‌ای تهران تا تب داغ فوتبال + اینفوگرافی

جام جهانی فوتبال , فدراسیون بین‌المللی فوتبال (فیفا) ,

[ad_1]

به گزارش شفاف، فیفا با اعلام برنامه کامل دیدارهای جام جهانی 2022 قطر، 2 سال و چهار ماه و 5 روز مانده به آغاز این رقابت‌ها به استقبال مهم‌ترین رویداد فوتبالی تاریخ خاورمیانه رفت.

با اعلام کامل برنامه دیدارهای جام جهانی 2022 روز، ساعت و محل برگزاری دیدارها از بازی افتتاحیه میان قطر و تیم دوم گروه A که در ورزشگاه البیت از ساعت 13 روز دوشنبه، 21 نوامبر (30 آبان 1401) آغاز می‌شود تا دیدار فینال در روز یکشنبه، 18 دسامبر (27 آذر ماه 1401) که از ساعت 18 در ورزشگاه لوسیل سوت می‌خورد، مشخص شد.

به این ترتیب دیدارهای دو بازی ابتدایی گروه‌های هشت گانه در 4 زمان مختلف به ساعت‌های 13، 16، 19 و 22 انجام می‌شود و بازی سوم هر گروه که قانوناً باید به صورت همزمان برگزار شود در دو زمان مختلف به ساعت‌های 18 و 22 برگزار خواهد شد. همچنین دیدارهای مرحله یک هشتم نهایی و یک چهارم نهایی نیز به همین ترتیب در ساعت‌های 18 و 22 برگزار می‌شود.

طبق برنامه فیفا دو دیدار نیمه نهایی در روزهای 13 و 14 دسامبر (22 و 23 آذر ماه 1401) از ساعت 22 آغاز می‌شود که دو ورزشگاه لوسیل و البیت میزبان این دو دیدار خواهند بود. دیدار رده‌بندی از ساعت 18 روز 17 دسامبر (26 آذر) در ورزشگاه خلیفه برگزار می‌شود و دیدار فینال نیز از ساعت 18 روز 18 دسامبر در ورزشگاه لوسیل برگزار خواهد شد.

فیفا همچنین در یک اینفوگرافی ساعت برگزاری بازی‌ها در شهرهای مختلف دنیا را هم اطلاع رسانی کرده است که تهران با فاصله 30 دقیقه‌ای نسبت به قطر، تب داغ فوتبال در خاورمیانه را تجربه خواهد کرد. یعنی دیدار افتتاحیه ساعت 13 به وقت دوحه از ساعت 13:30 به وقت تهران آغاز خواهد شد و دیدار فینال از ساعت 18 به وقت دوحه، ساعت 18:30 به وقت تهران آغاز می‌شود.

در زیر اینفوگرافی منتشر شده در خصوص برنامه بازی‌ها و ساعت برگزاری مسابقات به ساعت شهرهای مختلف دنیا را می‌بینید:

جام جهانی فوتبال , فدراسیون بین‌المللی فوتبال (فیفا) ,

جام جهانی فوتبال , فدراسیون بین‌المللی فوتبال (فیفا) ,

[ad_2]

Source link

آخرین آمار کرونا در ایران؛ تعداد مبتلایان به ۲۶۴ هزار و ۵۶۱ نفر رسید Previous post آخرین آمار کرونا در ایران؛ تعداد مبتلایان به ۲۶۴ هزار و ۵۶۱ نفر رسید
اجبار مردم به مراجعه حضوری تخلف است Next post اجبار مردم به مراجعه حضوری تخلف است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.