افزایش حوزه های امتحان آزمون دستیاری و دکتری پزشکی

افزایش حوزه های امتحان آزمون دستیاری و دکتری پزشکی

[ad_1]

به گزارش شفاف،  سعید هاشمی نظری رئیس سنجش آموزش پزشکی درباره افزایش محل‌های برگزاری آزمون اظهار کرد: زمان ثبت نام آزمون دستیاری ۲۰ نقطه محل را برای آزمون در نظر گرفته بودیم و با توجه به وضعیت شیوع کرونا به منظور کاهش سفر‌ها و تراکم داوطلبان در جلسات آزمون تصمیم گرفتیم که تعداد محل‌های آزمون را افزایش دهیم.

برگزاری آزمون دستیاری پزشکی در ۲۷ حوزه امتحانی

هاشمی نظری بیان کرد:  ۷ محل به مکان برگزاری آزمون اضافه کردیم و محل برگزاری آزمون در تهران به سه یا چهار مکان رسیده است؛ در کل کشور ۲۷ مرکز استان امکان برگزاری آزمون را دارند که شامل شهر‌های قزوین، سمنان، اراک، شهرکرد، کاشان، کردستان است همچنین  ۲ نقطه محل جدید در تهران به مکان‌های برگزاری آزمون دستیاری پزشکی اضافه شده است.

او ادامه داد: پیش از این نقطه مقرر بود تا آزمون دستیاری پزشکی در شهر‌های اردبیل، ارومیه، اصفهان، بندرعباس، بوشهر، بیرجند، تهران، زاهدان، شیراز، کرمان، کرمانشاه، گیلان، گلستان، لرستان، مشهد، مازندران، همدان و یزد برگزار شود.

رئیس سنجش پزشکی اظهار کرد: از روز یکشنبه ۲۹  تیر ماه امکان ویرایش محل آزمون برای داوطلبان وجود دارد و داوطلبان به مدت ۴۸ ساعت تا تا ۳۰ تیرماه فرصت دارند به سایت سنجش پزشکی مراجعه و نسبت به ویرایش محل برگزاری آزمون اقدام کنند.

حوزه های امتحانی آزمون دکتری سه برابر شده است

هاشمی نظری گفت: برای سایر آزمون‌های وزارت بهداشت مثل دکتری تخصصی که به تعویق افتاد هم تعداد محل‌ها را افزایش دادیم، سال گذشته آزمون دکتری وزارت بهداشت در ۱۱ محل برگزار می‌شد، اما امسال این آزمون در ۲۹ حوزه برگزار می‌شود و تعداد محل‌های برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت سه برابر شده است.

او با بیان اینکه پروتکل‌های بهداشتی برگزاری آزمون از سوی معاون بهداشت وزارت بهداشت به دانشگاه‌های علوم پزشکی ابلاغ شده است، گفت: محل‌های آزمون ضدعفونی می‌شود و امانت داری در محل برگزاری آزمون نخواهیم داشت؛ داوطلبان از آوردن وسایل اضافی خودداری کنند، همچنین ماسک به داوطلبان داده می‌شود البته برای داوطلبان بیمار مکان‌هایی خاص در نظر گرفته شده است تا این داوطلبان هم بتوانند آزمون بدهند.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

هشدار سازمان غذا و دارو درباره کمبود ماسک و مواد اولیه آن Previous post هشدار سازمان غذا و دارو درباره کمبود ماسک و مواد اولیه آن
ذوب آهن یک - ماشین سازی ۲/ شکست خانگی شاگردان لوکابوناچیچ با تصمیمات عجیب داور Next post ذوب آهن یک – ماشین سازی ۲/ شکست خانگی شاگردان لوکابوناچیچ با تصمیمات عجیب داور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.