انگشتان ما روی ماشه است/ عادی‌سازی روابط با اشغالگران خیانت به فلسطین است

انگشتان ما روی ماشه است/ عادی‌سازی روابط با اشغالگران خیانت به فلسطین است

[ad_1]

به گزارش شفاف به نقل از سایت خبری العهد، خلیل الحیه معاون رئیس جنبش حماس در نوار غزه در سخنانی تصریح کرد: زمان آن برای غزه فرا رسیده است که سلاح خود را برای پاسداری و حفاظت از مسئله فلسطین به کار گیرد زیرا نمی توانیم شاهد از بین رفتن این مسئله در زندگی خود باشیم.

وی از ابومازن رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین خواست تا در مسیر برگزاری یک نشست ملی در بالاترین سطوح برای مقابله با تصمیم اشغالگران برای سرقت اراضی کرانه باختری شتاب کند.

الحیه گفت: جنبش حماس تنها بقایای توهم را در تشکیلات خودگردان می بیند.

وی از جنبش فتح خواست تا وحدت و بنیانی قوی ایجاد کند که اشغالگران را مقهور کند و به حضور اشغالگری پایان دهد.

الحیه تاکید کرد: سلاح ما مشروع و انگشتان ما روی ماشه است. تصمیم گیری در دستان ما است و در زمان مناسب برای پاسداری از مسئله فلسطین وارد عمل خواهیم شد؛ حتی اگر در این راه جان خویش را نثار کنیم.

معاون رئیس جنبش حماس در نوار غزه تصریح کرد: ملت ما با یکی از فصول توطئه ای روبرو است که به دنبال سرقت سرزمین و یهودی سازی قدس و الحاق اراضی کرانه باختری و اغوار آن است.

وی به همه اهالی فلسطین در نوار غزه درود و تهنیت فرستاد و گفت: ما در غزه پشتیبان شما هستیم پس علیه اشغالگران قیام کنید و غل و زنجیرها را بشکنید و همانند گذشته صلابت خود را به این دشمن بفهمانید زیرا مجال انتظار نیست.

الحیه از تشکیلات خودگردان نیز خواست تا در برابر مقاومت مردمی و همه اشکال مقاومت و در صدر آن مقاومت مسلحانه مانع نباشد.

وی تاکید کرد: زمان آن رسیده است که ملت ما جراحت خود را ترمیم کرده و صف خود را برای مقابله با سرقت سرزمین فلسطین متحد کند.

الحیه گفت: ما دست برادرانمان در سایر گروهها را می فشاریم و از آنها می خواهیم تا برای تدوین یک برنامه کاری روشن برای مقابله با الحاق اراضی کرانه باختری شتاب کنند.

معاون رئیس جنبش حماس با ستایش از برخی مواضع بین المللی در مخالفت با الحاق اراضی کرانه باختری، از رژیم های عرب خواست تا در راستای عادی سازی روابط با رژیم اسرائیل حرکت نکنند زیرا خیانت به ملت فلسطین و مسئله آنها به شمار می رود.

وی همچنین از ملت ها و احزاب عربی خواست تا برای یاری به مسئله فلسطین به پا خیزند.

[ad_2]

Source link

شجاعی با رای کاربران سایت AFC، بهترین آسیایی تاریخ لالیگا شد Previous post شجاعی با رای کاربران سایت AFC، بهترین آسیایی تاریخ لالیگا شد
Next post بررسی حضور احتمالی تماشاگران در دیدارهای یورو 2020

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *