اولیه ملاحظات طراحی برای ساختمان آسان برای حفظ کوی برکه یا آب باغ

[ad_1]

برای بسیاری از آنها برای اولین بار برکه تجربه آن است که آیا یک کوی برکه یا آب باغ پر از ساعت های بسیاری از تعمیرات و تمیز کردن و بیش از حد چند ساعت با بهره گیری از این فوق العاده زیستگاه شما ایجاد شده است.

در 15 سال پس از ما ساخته شده اول برکه درس را به ما آموخته اند می تواند پر ده کوی برکه. در زیر به سه نکته مهم شما باید در نظر بگیرید در طراحی و ساخت خود را koi pond. این نکات کمک خواهد کرد که شما را برکه امن و آسان برای حفظ و کمتر از گران قیمت برای ساخت.

در نظر گرفتن طراحی و: تالاب محل

عبارت “خارج از دید. خارج از ذهن” امر در این مورد. برای هزاران دلیل من پیشنهاد می کنم ساخت استخر خود را در یک محل در داخل و مشاهده آسان از صفحه اصلی خود و پاسیو. این به ویژه مهم است برای کوی برکه به درو حداکثر لذت و کمک به شما در حفظ الهام روزانه مورد نیاز به اندازه کافی برای مراقبت از ماهی خود را. حوضچه های دور در یک گوشه از راه دور حیاط و یا از دید پنهان هستند معمولا نادیده گرفته شده و سقوط به خرابی است.

اگر برکه کوی گرا انتخاب یک نقطه برای استخر خود را که به خوبی سایهدار اگر در دسترس است. استفاده از یک کفگیر و پایین تخلیه به حداقل رساندن تاثیر از برگ درخت. اگر باغ آب شما نیاز به برنامه ریزی برای حداقل 6 تا 8 ساعت از خورشید برای حمایت از تالاب گیاهان.

در برنامه های تجاری مانند رستوران یا فروشگاه من پیشنهاد می کنم کلید زنی محل انتخاب حداکثر نمایش-قابلیت توسط خود مشتریان و کارکنان مشتری ایمنی و سهولت تعمیر و نگهداری.

تالاب محل نیز خواهد بود مشروط بر قرار دادن حمایت از تجهیزات.

در نظر گرفتن طراحی: پمپ فیلتر و تجهیزات

یکی از مهم ترین چالش های جدید برای برکه سازندگان تعیین محل بهینه برای حمایت از تجهیزات. فیلتر پمپ و اشعه ماوراء بنفش ستریلیزرس نیاز به در دسترس فضای کار زمین-گسل محافظت رسانه های الکتریکی و وسیله ای برای محافظت از تجهیزات از سیل.

تجهیزات محل و ارتفاع آن نسبت به سطح حوضچه را تاثیر انتخاب تجهیزات. گزینه های فیلتر خواهد شد بر اساس اینکه آیا آنها خواهد بود و جاذبه و یا پمپ تغذیه; فاصله از تالاب را عامل به اندازه پمپ های مورد نیاز و مسیریابی لوله از تجهیزات به برکه.

در تجربه من هر طراحی (جاذبه یا پمپ تغذیه) به آن محاسن و محدودیت. با استفاده از پایین تخلیه یک جاذبه تغذیه فیلتر بسیار آسان تر به نصب راه اندازی و نگهداری است. اگر پمپ تغذیه, من ترجیح می دهم به استفاده از چشم پوشی پایین تخلیه و استفاده در پمپ های استخر. چالش های مربوط به خارجی, پمپ, در یک پمپ تغذیه طراحی ثابت کرده اند در تجربه ما به نتیجه سازگار دشواری شروع و شروع مجدد پمپ ها پس از تمیز کردن و یا قطع برق و تجهیزات پر هزینه شکست با توجه به در حال اجرا خشک یا سیل.

در نظر گرفتن طراحی و: برکه اندازه و عمق

من هنوز به گوش هر کسی که شکایت دارند که او برکه بیش از حد بزرگ یا بیش از حد عمیق است. ترین تایمر اول را به شدت دست کم گرفتن: چگونه فیلم koi خواهد شد تعدادی از ماهی ها آنها را می خواهید برای مراقبت و یا چگونه با شور و نشاط برکه گیاهان تکثیر و رشد می کنند.

به عنوان بزرگ به عنوان شما می توانید مسئولانه هزینه برای ساخت و حفظ به یک استاندارد بالا است. سازش نیست با کیفیت از مواد دامی و یا کار به خاطر اندازه حوض. پیدا کردن تعادل مناسب برای شما و خود را به چوب برنامه و بودجه.

حفاری های عمیق (اما شما نیاز به رفتن دیوانه). پنج پا عمیق است و عمق خوب برای کوی. سه پا کافی است برای باغ آب و/یا ماهی های قرمز حوض. اگر شما مطالعه کردن کوی سرگرمی مرجع تخصصی شما را پیدا خواهد کرد, هاردکور, کوی پاسداران دفاع به شدت شش و هشت پا. مگر اینکه شما زنده در آب و هوا, مزایای ساختمان عمیق تر از شش فوت حداقل است. در پنج پا برکه عمیق است به اندازه کافی برای نگه داشتن خود را koi نسبتا خنک و به دور از شکارچیان در حالی که کم عمق به اندازه کافی برای بسیاری از ما برای ایستادن با ما سر بالاتر از آب هنگامی که ما به ناچار سقوط.

کار کردن این سه اولیه برکه ملاحظات طراحی خواهد ساخت خود را در یک مسیر مثبت و ساده دیگر تصمیم گیری های طراحی. در علاوه بر این به درستی برنامه ریزی هر یک از این خواهد شد کمک به آسان برای حفظ تالاب.

[ad_2]

پاسخ ما به یاوه‌گویی‌های آمریکا ادامه دارد/ سامانه‌های پدافند هوایی سوریه را تقویت می‌کنیم Previous post پاسخ ما به یاوه‌گویی‌های آمریکا ادامه دارد/ سامانه‌های پدافند هوایی سوریه را تقویت می‌کنیم
همکاری‌های اقتصادی ایران و چین برای آمریکا گران تمام می‌شود Next post همکاری‌های اقتصادی ایران و چین برای آمریکا گران تمام می‌شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *