بازی با ماشین سازی از اهمیت بالایی برخوردار است

بازی با ماشین سازی از اهمیت بالایی برخوردار است

[ad_1]

به گزارش شفاف،  به نقل از سایت باشگاه سایپا، ابراهیم صادقی، سرمربی تیم فوتبال سایپا در نشست خبری پیش از بازی با ماشین سازی تبریز اظهار داشت: ابتدا می‌خواهم برای هومن افاضلی، سرمربی محترم ماشین سازی آرزوی سلامتی کنم. خوشحال شدم امروز شنیدم از بیمارستان مرخص شده و امیدوارم به زودی او را در کنار زمین ببینیم. تیم ما هم بعد از تعطیلات لیگ روند خوبی داشت. فقط در بازی با شاهین نتوانستیم به خواسته خود که ۳ امتیاز بود برسیم. در آن مسابقه آب و هوا و گرمای شدید و شرجی بودن هوا روی کار هر دو تیم و به ویژه تیم ما تأثیر گذاشت.

وی افزود: ۴ بازی مهم دیگر تا پایان لیگ داریم که مهمترین بازی، همین بازی با ماشین سازی تبریز است. بازیکنان ما این مسئله را به خوبی درک کرده اند و می‌دانند این مسابقه چقدر مهم است. تیم ما با اعتماد به نفس کامل به میدان خواهد رفت و می‌خواهیم در خانه خود ۳ امتیاز را بگیریم. ۷-۶ تیم رقابت نزدیک در انتهای جدول دارند و با یک پیروزی می‌توانیم شرایط تیم را در جدول بهبود ببخشیم.

سرمربی تیم فوتبال سایپا در مورد این که غیب هومن افاضلی در بازی چقدر می‌تواند بر روی شرایط بازی فردا تاثیرگذار باشد، گفت: آن طور که مربی ماشین سازی گفت افاضلی از دور تیم را هدایت کرده و امیدوارم ایشان هرچه سریع‌تر خوب شوند و سلامت خود را پیدا کنند.

صادقی در مورد ۵ تساوی پیاپی این تیم در هفته‌های اخیر افزود: در ۳ بازی اول مقابل استقلال، سپاهان و شهرخودرو نتایج خوبی گرفتیم. هر سه تیم در تلاش هستند تا سهمیه آسیایی بگیرند. مساوی مقابل این‌ها نتیجه بدی نبود. زمانی که لیگ دوباره از سر گرفته شد، تیم ما در رتبه چهاردهم بود. بازی با پیکان هم در حالی مقابل حریف قرار گرفتیم که این تیم دو برد پیاپی در دو بازی قبلی خود داشت. ما فقط در بازی با شاهین نتوانستیم به آن پیروزی که می‌خواستیم برسیم. ۷-۶ تیم در جدول رقابت نزدیکی با هم دارند.

وی در مورد این که به سقوط تیمش به لیگ یک فکر می‌کند یا نه گفت: ما امیدواریم در لیگ برتر بمانیم.

سرمربی تیم فوتبال سایپا در مورد این که در ۴ بازی آینده آیا نگرانی برای داوری مسابقه دارد یا نه، گفت: تیم ما در نیم فصل اول از اشتباهات داوری خیلی ضرر کرد و به گواه کارشناسان تیم ما بیشترین ضربه را از اشتباهات داوری خورد، با این حال به جامعه داوری اعتماد کامل داریم و می‌دانیم اشتباهات سهوی است. داوران جوان را در بازی‌هایی می‌گذارند که تماشاگر ندارند، زیرا اگر این داوران در این مسابقات اشتباهی کنند تبعاتی ندارد. با این حال ما به داوران اعتماد کامل داریم و از داوران هم می‌خواهیم تمرکز بهتری در مسابقات داشته باشند، زیرا حتی اگر داوری در بازی دو تیم که در پایین جدول هستند هم مرتکب اشتباه شود ممکن است در سرنوشت دیگر تیم‌ها تأثیر بگذارد.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

بازیکن جدید در تیم والیبال شهداب یزد Previous post بازیکن جدید در تیم والیبال شهداب یزد
مقصر دوپینگ و محرومیتم پاشازاده است/ از مسئولان می خواهم مرا ببخشند Next post مقصر دوپینگ و محرومیتم پاشازاده است/ از مسئولان می خواهم مرا ببخشند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *