بدهی یک میلیون دلاری به 4 خارجی در آستانه لیگ بیستم/ مدیران استقلال 40 میلیارد تومان قرض گرفته‌اند!

[ad_1]

به گزارش شفاف، یکی از مشکلات فعلی استقلال، پرداخت مطالبات وینفرد شفر است که عدم اقدام به موقع منجر به بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی این تیم شده اما این تنها مشکل نیست. اکنون مطالبات پاختاکور و بودوروف مدافع سابق این تیم هم به بدهی سنگین شفر اضافه شده است. 

مهلت نهایی پرداخت مطالبات شفر، ۲۴ مرداد بوده و نزدیک به ۵۹۰ هزار دلار از استقلال طلب دارد. سرمربی سابق باشگاه بر طبق رای فیفا تا امروز مبلغ 589.371 دلار طلبکار است و ضمنا 25 هزار فرانک سوئیس نیز به عنوان جریمه به فیفا باید پرداخت شود. 

مهلت نهایی پرداخت پول پاختاکور هم تا ۲۹ شهریور بوده که هنوز پولی به این باشگاه پرداخت نشده است. طلب این باشگاه ۱۴۰ هزار دلار است. پاختاکور طبق رای فیفا مبلغ 141.698 دلار طلبکار است. تاریخ پرداخت بدهی به این باشگاه 29 شهریور ماه 99 بوده که این اتفاق رخ نداده است.

از سوی دیگر استقلال 2 پرونده خارجی دیگر هم دارد؛ یکی بودوروف و یکی هم جباروف که حدود ۹۰ هزار دلار طلب دارد و شش ماه است که پول او پرداخت نشده. باشگاه استقلال برای رای بودوروف درخواست گرندز کرده بود که در تاریخ 10 مهر گرندز رای ارسال شد و تا 40 روز آینده فرصت پرداخت به وی وجود دارد. مبلغ دقیق بدهی به این بازیکن127.915 یورو  است.  

سرور جباروف نیز طبق رای فیفا مبلغ 93.500 دلار از باشگاه طلبکار است که  از مهلت پرداخت آن نیز مدت زیادی است که گذشته است (بیشتر از 6 ماه).

همه این مطالبات در شرایطی پرداخت نشده که مدیریت وقت استقلال پیشتر مدعی شده بودند که بیش از ۶۰ میلیارد تومان درآمدزایی ایجاد کرده‌اند اما کدام درآمدزایی، مشخص نیست. عجیب تر اینکه سعادتمند و همکارانش بیش از ۴۰ میلیارد در مدت حضورشان در باشگاه قرض گرفته و استقلال باید این قرض‌ها را پرداخت کند اما مشخص نیست مبنای دریافت این مبالغ چه بوده است.

پیش از این استقلالی ها 10 میلیارد تومان نیز از ایرانسل دریافت کردند اما فقط یک میلیارد آن در حساب استقلال موجود است.

[ad_2]

Source link

پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا با حمایت بانک گردشگری Previous post پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا با حمایت بانک گردشگری
Next post نهاده‌های دامی و کنجاله سویا وارداتی به دست مصرف کنندگان واقعی نمی رسد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.