[ad_1]

چیزی است که وجود دارد بسیار ویژه در مورد اصیل پخته غذاهای هندی. زیبایی متعادل طعم و ادویه جات ترشی جات گرد هم می آیند برای ایجاد mouthwatering دلخوشیها و هیچ جا این بیشتر آشکار از در بسیار محبوب Bindi رستوران در شفیلد. این روشن و پر جنب و جوش رستوران بزرگ پرنیان بنابراین جای تعجب نیست که آن را به سرعت تبدیل شدن به ‘محل’ به صورت سنتی تهیه غذای هندی. این مهم نیست که آیا شما آشنا با طعم این سبک از پخت و پز و یا یک تازه وارد آشپزخانه تیم در Bindi خوشحال هستند به تنظیمات را برای ظروف در صورت نیاز به اطمینان حاصل شود شما لذت بردن از هر لقمه. ادویه عاشقان می توانید درخواست خود را به سرور تبدیل گرما و البته خفیف تر و شیرین تر ظروف برای کسانی که فلفل-خجالتی!

استارت شامل بسیاری از آثار کلاسیک مانند tandoori مرغ و گوشت و سبزیجات سمبوسه پیاز bhaji aloo چت و میگو در پوری. شام به دنبال فوق العاده ویژه تجربه باید سعی کنید Kurzi بره که نیاز به توان دستور داد تا 24 ساعت قبل از. این شاداب و منحط ظرف ویژگی های یک کل پا بره خوابانده شده در چاشنی سس ماست و کبابی برای 4 ساعت واقعا به حداکثر رساندن آن عطر و طعم. قبل از اینکه در خدمت آن است و سپس خفه شده با طعم گوشت چرخکرده کاری و تزئین با سس سالاد. بر خلاف بسیاری از دیگر رستوران های هندی در Lincolnshire, Bindi می رود فراتر از حد معمول به ارائه شام غذاهای نفیس به طور معمول دیده می شود در منوها بسیاری از کاری خانه. این achari بهار شامل ترشی تکه های مرغ یا گوشت بره پخته شده در فر و تنور و سپس خفه شده در سس تند با ترشی میوه هند. کسانی که به دنبال چیزی خفیف تر می توانید پهلو به انبه لذت با barbequed نوار سینه مرغ پخته شده را در یک کرم ملایم غنی سس صدر با رایحه انبه رسیده.

کاری عاشقان نیاز ناامیدی نیست اما به عنوان Bindi هنوز هم ارائه می دهد طیف فوق العاده از ادویه کاری مانند خفیف تر کرما, bhuna و روگان جاش. مهمانان که مایل به حفر کمی عمیق تر به دنیای ادویه می توانید سعی کنید dansak. با این حال این رستوران نمی کشیدن هر مشت هنگامی که آن را به ادویه و شام که مایل به آزمایش خود را دعوت به, Bindi, رستوران منحصر به فرد “ایم” اما هشدار داده می شود این است که قطعا برای دل ضعف نیست. I. D مورد نیاز است و سلب باید امضا شود! این است که قطعا یک چالش می بینید در بسیاری از رستوران ها در Lincolnshire و آن را به دست آورد تا مقدار زیادی از توجه رسانه ها. اما شام که فقط می خواهید برای لذت بردن از آرام غذا با هیچ چالش های درگیر باید مقدار زیادی از خوراک های از را انتخاب کنید در Bindi منو. شاداب مرغ کره زیاده تندوری شاه میگو koraya و ظرافت چاشنی بره بریانی هستند فقط تعداد کمی از ظروف در حال انتظار برای کسی را دست انداختن جوانه های چشایی خود را!

[ad_2]

یک بازیکن سپاهان کرونایی شد Previous post یک بازیکن سپاهان کرونایی شد
کارت سوخت المثنی چندماهه صادر می‌شود؟ Next post کارت سوخت المثنی چندماهه صادر می‌شود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *