[ad_1]

اگر صادق باشیم رسانه‌های اجتماعی، فیلم‌ها، تولیدکنندگان لباس و … با نشان دادن مدل‌های بی‌نقص، به‌صورت غیرمستقیم تعریف زیبایی را تغییر دادند و در پی آن، بانوان بسیاری تصمیم به عمل‌های زیبایی گرفتند. ولی در این بین افرادی هستند که تحت تأثیر این طرز فکر نیستند و تصمیم عمل جراحی کاملاً بر خواسته از میل شخصی آن‌ها است. بسیاری عمل جراحی سینه را نهی می‌کنند ولی این روش قطعاً برای افراد بسیاری سودمند است. آیا میدانید این عمل برای چه کسانی بهتر است؟ چطور می‌توان یک جراح پستان حاذق را پیدا کرد؟ اصلاً بهترین جراح سینه در تهران کدام دکتر است؟ در ادامه پاسخ تمام پرسش‌های بالا را خواهیم داد.

امروزه زنانی را می‌بینیم که سینه‌های آن‌ها پس از بارداری و زایمان تغییری نیافته است، بلکه زیباتر از گذشته نیز شده است. علاوه بر آن بانوانی که پس از درمان سرطان سینه، در شرایط فوق‌العاده‌ای قرار دارند. در دنیای امروز دیدن این موقعیت‌ها اصلاً جای تعجب ندارد؛ زیرا پیشرفت علم و تکنولوژی و تلفیق آن با هنر چنین موقعیت‌هایی را به وجود آورده است. جراحان سینه، هنرمندان این حوزه هستند. آن‌ها با استفاده از توانایی‌های جراحی زیبایی می‌توانند افراد را به خواسته‌شان برسانند.

اما هنر آن‌ها در چیست؟ در چه مواقعی می‌توان از تلفیق علم و هنر آن‌ها بهره برد؟

دلایلی که باعث می‌شود زنان دست به عمل جراحی سینه بزنند

امروزه جراحی سینه در سرتاسر دنیا به یکی از پر درخواست‌ترین عمل‌ها تبدیل‌شده است. این درخواست دلایل متفاوتی می‌تواند داشته باشد که در ادامه آن‌ها را مورد بررسی قرار می‌دهیم. این‌ها همان دلایلی هستند که باعث می‌شود ما به یک جراح سینه حاذق مراجعه کنیم.

جراحی زیبایی سینه‌ها

میزان عمل جراحی زیبایی در بین بانوان رو به افزایش است. در واقع زنان با استفاده از این عمل می‌توانند به فرم دلخواه خود برسند و اندازه سینه‌های خود را تغییر دهند. البته که این عمل به صلاحدید دکتر صورت می‌گیرد، اما دکتر نیز تمام تلاش خود را برای برطرف کردن نیاز بیماران خود انجام می‌دهد. یک جراح سینه خوب با استفاده از علم خود، تکنولوژی روز و هنرمندی بسیار، این عمل را به‌گونه‌ای انجام می‌دهد تا سینه‌های عمل شده در طبیعی‌ترین و متقارن‌ترین حالت خود باقی بمانند. در این بین، آیا شما بهترین جراح سینه در تهران را می‌شناسید که این عمل را به ظرافت هر چه تمام‌تر انجام دهد؟

عمل‌های دیگری چون ماموپلاستی (کوچک کردن سینه‌ها)، متقارن کردن سینه‌ها، لیفت سینه یا ماستوپکسی (بالا کشیدن سینه)، پروتز سینه (بزرگ کردن سینه)، ترمیم و برداشتن پروتزهای کار گذاشته همه و همه در این نوع عمل جای می‌گیرند.

این عمل زیبایی اعتمادبه‌نفس بیماران را بالا می‌برد، باعث می‌شود آن‌ها بیشتر از قبل خود را دوست داشته باشند و به بدن خود ببالند. ولی گروهی دیگری نیز وجود دارند که از این جراحی برای درمان سینه‌های خود استفاده می‌کنند. بله؛ افرادی که به سرطان سینه مبتلا هستند.

بهترین جراح سینه در تهران

 جراحی بازسازی پستان پس از سرطان پستان

متأسفانه سرطان سینه یکی از سرطان‌های رایج در میان بانوان است. در شرایط بدخیم، دکتر مجبور به خالی کردن سینه‌ها و سپس بازسازی آن‌ها است که به آن جراحی بازسازی پستان پس از سرطان پستان نیز میگویند. دکتر برای اینکه سرطان در دیگر نقاط بدن رشد نکند، مجبور به خالی کردن بخشی یا تمام سینه می‌شود؛ اما عمل جراحی بازسازی باعث می‌شود تا فرم سینه‌های بیمار بازسازی شود و اعتمادبه‌نفس وی بیش‌ازپیش گردد.

این عمل، یکی از عمل‌های حساسی است که حتماً باید توسط یک جراح سینه حاذق انجام پذیرد. ولی چطور این جراح را بشناسیم؟ ویژگی او چیست؟

ویژگی‌های بهترین جراح سینه در تهران

مهم‌ترین قسمت این عمل، پیدا کردن یک جراح سینه خوب است. جراحی که نه‌تنها پس‌ازآنجام عمل در دسترس است، بلکه قبل از عمل و در طی مشاوره‌ها نیز برای شما وقت کافی می‌گذارد. ولی به‌راستی، ویژگی‌های بهترین جراح سینه در تهران چیست؟

اولین ویژگی که باید به آن توجه کنید این است که آیا دکتری که انتخاب کرده‌اید در طی جلسات مشاوره برای شما وقت کافی را می‌گذارد یا خیر. اینکه به صحبت‌ها و نیازهای شما گوش دهد و سپس به‌درستی مشاوره دهد. علاوه بر آن، سلامتی شما برای وی در اولویت باشد؛ یعنی انجام عمل جراحی را فدای سلامتی شما نکند.

همان‌طور که در بالاتر گفتیم، جراحان این علم هنرمندان عمل‌های جراحی سینه هستند. هنر آن‌ها زمانی مشخص می‌شود که سینه‌های جراحی‌شده بیمارانشان حالت طبیعی خود را حفظ کرده‌اند و نامتقارن نیستند. این ویژگی را می‌توانید از بیماران قبلی دکتر جویا شوید.

همچنین یک جراح سینه خوب با آناتومی بدن بیمار کاملاً آشنا است. این شناخت باعث می‌شود تا ساده‌تر بتواند نیاز بیمار را برطرف سازد و عمل را در بهترین شرایط پیش ببرد.

تجربه، دیگر خصیصه‌ای است که باید به هنگام انتخاب جراح در نظر داشته باشید؛ زیرا تجربه بسیار در این زمینه باعث می‌شود تا مهارت دکتر نیز افزایش یابد و عمل‌های موفقیت‌آمیز و بدون عوارضی را برای بیمار خود به ارمغان آورد.

حال که میدانید چگونه یک جراح سینه خوب را پیدا کنید، آیا میدانید کدام دکتر را می‌توانید بهترین جراح سینه در تهران خطاب کنید؟

بهترین جراح سینه در تهران

بهترین جراح سینه در تهران کدام دکتر است؟

همان‌طور که بالاتر عنوان کردیم یک جراحی سینه زمانی موفقیت‌آمیز پیش خواهد رفت که دکتر تجربه بالا، دانش و هنر خود را در این زمینه با یکدیگر تلفیق نماید تا عمل سینه‌ها در زیباترین، طبیعی‌ترین و متقارن‌ترین حالت ممکن انجام شود. در واقع تمام ویژگی‌هایی که از بهترین جراح سینه در تهران انتظار داریم را داشته باشد.

دکتر فرهاد موسی زاده جراح پستان تحصیلات خود را در دانشگاه علوم پزشکی کرمان به پایان رساندند و پس‌ازآن تخصص خود را از دانشگاه علوم پزشکی ایران نزد اساتید برجسته‌ای چون دکتر عطری جراح پستان، دکتر بهزاد نخعی، دکتر شهرام ناظرانی، دکتر علی جلالی و … کسب کردند.

دکتر موسی زاده با 16 سال سابقه موفقیت‌آمیز در جراحی‌های سینه، یکی از برجسته‌ترین و ماهرترین جراحان در این زمینه است. هدف و مسئولیت اصلی دکتر، توجه به‌سلامتی بیماران و پس‌ازآن برطرف کردن خواسته‌هایشان متناسب هر فرد است.

شما عزیزان می‌توانید برای گرفتن نوبت مراجعه نمایید.

 

*رپورتاژ آگهی

[ad_2]

Source link

شرکت ترامپ در نشست مجازی سران گروه ۲۰ Previous post شرکت ترامپ در نشست مجازی سران گروه ۲۰
منابع امنیتی مرگ الظواهری را تایید کردند Next post منابع امنیتی مرگ الظواهری را تایید کردند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.