بهترین چکیدن چشمه رستوران ممکن است که در آن شما انتظار می رود

[ad_1]

به عنوان با اکثر چیزهایی که سرد هستند و به ارزش چک کردن شما معمولا پیدا کردن که شما باید به حفاری کمی عمیق تر برای پیدا کردن رستوران فوق العاده ای در دولت به عنوان بزرگ به عنوان Texas. سپس دوباره, اگر شما در حال صحبت کردن در مورد Dripping Springs, رستوران, شما ممکن است دریابید که حفاری کمی عمیق تر نمی به طور کامل لازم است.

برای چند سال گذشته این شهر کوچک در تگزاس هیل کشور همواره در خط مقدم تگزاس, foodie, جنبش, ساخت آن را یک قسمت را برای کسانی که عشق غذا خوب است که محلی و تازه است. علاوه بر این, Dripping Springs برجسته شده است در برخی از برجسته نشریات است که جشن همه چیز مزرعه به بازار foodie و نه-به-توان-از دست رفته است. ستایش بالا برای چنین یک جای کوچک در تگزاس است.

چقدر کم ؟ خوب با توجه به برخی از آمار و ارقام تمام شهرستان را پوشش می دهد تنها حدود چهار مایل مربع با تعداد جمعیت در آینده شاید از 4000 نفر. آنها خدمت DPISD و شهر است واقع در شمال شهرستان هیز یکی از 20+ شهرستانهای استان را تشکیل می دهند که تگزاس هیل کشور است. در واقع چکیدن چشمه دارای دو خاص ادعا می کند به شهرت: 1) آنها اغلب به نام “عروسی پایتخت جهان”; و 2) آنها همچنین ادعا می کنند شعار “دروازه ورود به کشور تپه” اگر حقیقت گفته شود بسیاری از شهرستانها که مرز این منطقه از تگزاس باید همان شعار.

در حال حاضر این مهم است که به نگه داشتن در ذهن به اندازه شهر تنها به این دلیل که می تواند واقعا وجود دارد تنها می تواند بسیاری از مکان ها را به چنگ زدن نیش به خوردن در محدوده شهر. در برخی از نقطه گرفتن یک وعده غذایی ممکن است به معنی گرفتن یک رستوران است که در حالی که آن را به رسمیت شناخته شده است به عنوان یک چکیدن چشمه مقصد آن را در واقع فقط کمی خارج از شهر است.

در اینجا چند چکیدن چشمه رستوران می باشد که در آن شما انتظار می رود:

جدید کنعان مزارع – این جایی است که اذوقه رسان از خوب صنعتگر غذایی و یک حضور آنلاین قوی. آنها جای خود را در بیشتر از یک فروشگاه تخصصی هر چند نمای خود را به ارزش بازدید.

آرگوس Cidery – رستوران ها می تواند در اشکال مختلف آمده با برخی از تخصص و آرگوس Cidery آن را همه چیز در مورد سیب. علاوه بر این خود را در اتاق مزه نه تنها به عنوان یک بزرگ اجتماعی و مقصد خود را بر روی محصولات خود است و R&D.

سلتیک Seafare – اگر شما یک چیز خوب را از آن چیزی که شما. سلتیک Seafare مشهور است برای ماهی قزل آلا. آنها همچنین باید یک ارتباط با رستوران Lox جعبه و بشکه و هر دو نهاد در حال یک “باید” برای همه دوستداران مواد غذایی.

چکیدن شراب دنباله – یک انتخاب متفاوت در رستوران جمعی این سه wineries در منطقه (بل چشمه Westcave زیرزمینهای هاوک سایه) درخواست تجدید نظر به رویکرد جایگزین برای گرفتن نیش می زنند. در حالی که برخی از ارائه رفتار لذیذ برای بازدید کنندگان خوش آمدید پیکنیک.

مهم نیست که شما آن را قطع همیشه وجود دارد چیزی خاص در مورد Dripping Springs, رستوران. نه تنها وجود دارد یک حس خوب, مواد غذایی, مواد تشکیل دهنده با کیفیت و کسب و کار محلی وجود دارد که برای قدردانی از چیزهایی که زندگی را خوب است.

[ad_2]

Previous post مجموعه مقالات پیرامون ماهیت، ابعاد و آینده داعش منتشر شد
درچه صورتی گوش‌درد و گلودرد شدید نشانه کرونا ست؟ Next post درچه صورتی گوش‌درد و گلودرد شدید نشانه کرونا ست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *