به اصرار ارتش توافق را امضا کردم

[ad_1]

                          پاشینیان: به اصرار ارتش توافق را امضا کردم

به گزارش شفاف، اسپوتنیک گزارش داد: نخست وزیر ارمنستان نیکل پاشینیان در برنامه پخش مستقیم از فیس بوک سخنرانی کرد.

به گفته ی وی به توصیه نظامیان توافق مربوط به صلح قره باغ را امضاء کرده است.

نخست وزیر ارمنستان در ادامه بیان داشت که امضای توافق مربوط به قره باغ به اصرار ارتش بوده برای آنکه منابع به اتمام رسیده است.

پاشینیان گفت: « ارتش گفت که باید جنگ را متوقف کنیم. برای آنکه مسائلی هست اما چشم انداز حل آنها وجود ندارد و منابع به اتمام رسیده است.»

به گفته ی وی اگر توافقی حتی منفی زودتر اعلام می شد منجر به کاهش کارآیی رزمی می گردید. نخست وزیر ارمنستان افزود که راضی نیست از اینکه ملت نتوانست حقیقت را بداند. در کشور مشکلاتی برای جابه جایی وجود دارد و در کل آنها برای عملیات های جنگی آماده نبودند. وی خاطر نشان کرد: « منبع نظامی به طور کامل موثر نبود. کسانی که در خط مقدم می جنگیدند، جایگزین نداشتند. کسانی که می جنگیدند باید وقت استراحت پیدا می کردند. در خط مقدم افرادی بودند که یک ماه پشت سرهم جنگیده اند بدون اینکه کسی جایگزینشان شود.»

به گفته پاشینیان در نتیجه رهبریت ارمنستان و جمهوری خودخوانده قره باغ تصمیم گرفتند که هر چه سریعتر به جنگ خاتمه دهند در غیر این صورت عواقب آن سخت تر و سنگین تر خواهد بود.
یشتر اطلاع داده شد که نیکول پاشینیان نخست وزیر ارمنستان با رهبران آذربایجان و روسیه توافق قطع فعالیت نظامی در قره باغ کوهستانی را امضاء کرده است.

[ad_2]

Source link

ترامپ: برای انتخابات خبر تولید واکسن را دیر اعلام کردند Previous post برای انتخابات خبر تولید واکسن را دیر اعلام کردند
خبر نگران کننده سخنگوی دولت درباره کرونا Next post خبر نگران کننده سخنگوی دولت درباره کرونا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.