بولتون جوری رفتار کرد انگار رئیس جمهور است!

بولتون جوری رفتار کرد انگار رئیس جمهور است!

[ad_1]

به گزارش شفاف به نقل از پایگاه خبری اینسایدر، سارا سندرز، سخنگوی سابق کاخ سفید در گزیده‌ای از کتابش به نام “صحبتی با خودم”که به پایگاه خبری آکسیوس داد، ‌جان بولتون، مشاور سابق امنیت ملی آمریکا را “مورد کلاسیک یک مقام مست از قدرت در کاخ سفید” توصیف کرد که یادش رفته هیچکس او را به حساب هم نمی‌آورد؛ این کتاب هنوز چاپ نشده است.

وی نوشته که بولتون اغلب جوری رفتار می‌کرد که انگار رئیس جمهور، اوست و از دستور عملی برخلاف ترامپ تبعیت می‌کرد.

سندرز در یکی از بخش‌های کتابش، سفر رسمی ترامپ به انگلیس در ۲۰۱۹ را شرح داده که در آن تنش‌های قدیمی، شدت گرفت. وی نوشت که بولتون از سوار شدن در اتوبوس کارمندان امتناع کرد و در عوض، با خودروی شخصی به محل سکونت سفیر آمریکا در لندن رفت.

سندرز در کتابش نوشته است: بولتون احساس می‌کرد که فرد بسیار مهمی است و به همین دلیل از همراه شدن با ما خودداری کرد. وقتی خواستیم به سکونتگاه سفیر آمریکا در لندن برویم سوار بر یک اتوبوس کوچک سیاهرنگ شدیم. منتظر ماندیم و دیدیم که بولتون سوار بر خودروی شخصی از کنار اتوبوس گذشت. بحث میان کارمندان سوار بر اتوبوس بالا گرفت و آنها گفتند که بولتون چقدر آدم خودخواه و متکبری است. بجای بولتون، استیون منوچین، وزیر خزانه‌داری باید سوار بر خودروی شخصی‌اش می‌بود اما او فردی است که کارگروهی انجام می‌دهد و به نظر نمی‌رسید که بخواهد جدا از ما باشد.

سندرز در بخشی دیگر از کتابش نوشت، بعدا میک مولوینی، رئیس کارمندان کاخ سفید بولتون را به شدت توبیخ کرد.

[ad_2]

Source link

Previous post بهترین حلال مواد غذایی گیاهی در ژاپن
Next post آمریکا: نمی‌گوییم اسد برود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.