بیانیه حزب اعتدال و توسعه به مناسبت شهادت محسن فخری‌زاده

بیانیه حزب اعتدال و توسعه به مناسبت شهادت محسن فخری‌زاده

[ad_1]

به گزارش شفاف در این بیانیه آمده است: شهادت هنر مردان خداست بار دیگر دشمنان ایران اسلامی، با اقدامی تروریستی، ماهیت پلید و ددمنشی خود را به جهانیان نشان دادند. شهید والامقام محسن فخری‌زاده در طول حیات پربرکت خویش، علاوه بر خدماتی ماندگار در حوزه فنآوری‌های صلح‌آمیز و دفاعی، بستر را برای بالندگی صدها جوان نخبه ایرانی فراهم نمود.

حزب اعتدال و توسعه شهادت این سرباز وفادار و خدوم میهن را به مقام معظم رهبری، خانواده بزرگوار ایشان و عموم ملت ایران تبریک و فقدانش را تسلیت عرض می‌کند. همانگونه که از خون دیگر شهیدان والامقام ایران اسلامی، هزاران جان‌برکف ملت و پاسدار نظام مقدس جمهوری اسلامی برآمده‌اند، اکنون نیز خیل عظیم دانشمندان جوان و شاگردان آن شهید، راه او که همانا اعتلای بیش از پیش کشورمان در عرصه‌های علمی از جمله دستیابی به قله‌های رفیع دانش دفاعی و فناوری صلح‌آمیز هسته‌ای بوده است را با قوت و اقتدار ادامه خواهند داد.

بی‌شک تعیین زمان، مکان، سطح و شیوه پاسخ قاطع به تروریسم دولتی دشمنان، همچون رویدادهای مشابه در اختیار ایران است و این اطمینان وجود دارد که در پرتو وحدت و همدلی ملی و با در پیش‌گرفتن رهنمودهای داهیانه رهبری معظم انقلاب، دستگاه‌های مسئول مناسب‌ترین و کوبنده‌ترین پاسخ را به ددمنشان خواهند داد.

[ad_2]

Source link

ادارات کدام شهرهای تهران یک هفته تعطیل شدند؟ Previous post ادارات کدام شهرهای تهران یک هفته تعطیل شدند؟
Next post برنامه هفته پنجم تا هفتم لیگ برتر فوتبال ایران مشخص شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.