تاکو بل – Top دستکمگرفتهشده نقطه

[ad_1]

من واقعا شوخی نیست. من یک نظریه است که تمام نفرت وجود دارد که برای این خوب ایجاد سرچشمه در روز از پیر و مردم نسبتا تعدیل دیدگاه های خود را. من حتی ممکن است پرتاب تاکو بل منو در یک لیست از بسیاری از بهبود بیش از 5 سال گذشته. هر وقت به من نگاه کردن وجود دارد آیتم های جدید و به نظر می رسد همه آنها مستقیما طلا.

متاسفانه من دیگر زندگی می کنند در نزدیکی و مجاورت این شکوه نقطه اما به تازگی من خودم را یک بار دیگر از ورود به طبقه دیوار. آن را تکان دهنده تجربه برای بازگرداندن خاطرات از اولین شغل و شکوه وعده های غذایی به طور یکسان. در حالی که در مورد علاقه های قدیمی مانند فلفل قرمز و پنیر burritos نرم tacos و spandex هنوز فضل منو تمرکز من این روزها گرایش به روی آیتم های جدیدتر.

شاخص از منوی جدید در ذهن من است فریزبی-esque مرغ تند Crunchwrap عالی. من در اصل دستور این جزیره کوچک از بهشت به عنوان چیزی از یک شوخی بعد از دیدن همه جا تبلیغات و کاملا دمیده دور. طلا نهفته در هوای گرم پایین که در آن مرغ تند مخلوط با ادویه بدستآمده توسط ناچو پنیر و نتیجه یک گرم پشت سر هم از عطر و طعم است که تحریک هر پالت. این گرم ادویه متعادل با یک نور ملایم پایان از خامه ترش و کاهو و گوجه فرنگی ساکن در بالای Frisbee. من احساس می کنم این است که باید آمار مورد برای هر خود احترام foodie. و بله, شما فقط می توانید آن را در تاکو بل.

دوم من رفتن به آیتم به شکل مرغ کبابی Stuft Burrito. این مورد را اشتها خود را, اما این است که دقیقا به همین دلیل آن جذاب است. برای کسی که با درونی مرد در تلاش برای فرار مثل خودم من نیاز به چیزی است که برای پر کردن به من. کبابی Stuft Burrito مایل می شود که مواد غذایی است. فکر نمی کنم منظور این است که صرفا در مورد اندازه هر چند. کبابی Stuft Burrito به ارمغان می آورد عطر و طعم با مرغ مزه دار شده, گوجه فرنگی و برنج.

من باید به این اعتراف است من دهان آبیاری نوشتن هر یک از این نظرات. بنابراین برای کسانی از شما که نوشته تاکو بل با توجه به این رستوران از آن پس بود که من شما را تشویق به تجدید نظر. اگر شما آن را وجود دارد به ندرت به عنوان من انجام, شما می توانید تعداد آیتم های جدید روشنایی تا منو در هر دیدار. و من می باشد حاضر به شرط بندی آنها دیوانه هستند خوب است.

[ad_2]

Previous post اجرای طرح الحاق تا موعد انتخابات آمریکا، فرصت تاریخی اسرائیل است
Next post تصمیم جدید هیئت‌رئیسه مجلس برای برگزاری جلسات علنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *