[ad_1]

خطر فاجعه و فاجعه است.

این دوستان ما متحدان و مربیان.

ظاهر شدن به عنوان دشمنان در سطح ظاهری این تهدیدات ما مفید معلمان در زمین ما ماجراجویی. این آشکار دشمنان بارها و بارها نشان می دهد که چگونه ما انسان ها قدرت عالی بر سرنوشت ما و شرایط در زندگی است.

هنگامی که مواجه با یک نتیجه مورد انتظار ما را دوست ندارند و ما باید یک گزینه است. ما می توانیم به یک سناریوی جایگزین دیگر چارچوب های مختلف مجموعه ای از قوانین. من به شوخی این دستی شگرد “تعویض کانال.”

من کشف کرد که همه ما باید توانایی برای تغییر کانال و یا چشم انداز که از آن ما در حال مشاهده و ایجاد!-ما Earthvision سری. زمانی که طرح خط می رود از کمدی موقعیت به ملودرام soap opera ما می توانید چیزی در مورد آن!

ما به سادگی می توانید اجازه دهید ما راه قدیمی از مشاهده جهان و اجازه می دهد تا تازه نقطه نظر به ظهور. هنگامی که ما تصمیم به نوبه خود شماره گیری پیدا کنیم و خودمان را منتقل به یک واقعیت جدید-متفاوت ایستگاه جدید خط داستان است که بسیار بهتر و پایان دادن به!

فضل به نجات

من برای اولین بار متوجه این صرفه جویی هدیه از فضل وقتی که من بچه بودم. من همیشه لذت بردم از هیجان و چالش از موقعیت های خطرناک.

در سالن هاکی روی یخ, من کشف کرد که اگر من به طور کامل سقوط یک, سقوط من صدمه ندیده است. گرفتار در یک موقعیت مخاطره آمیز هنگامی که پنجه در زمین فوتبال رفتم با نیروی ضربه به جست و خیز از راه آسیب است. زمانی که در یک تیز ترمز در حالی که رانندگی من در آغوش ترمز با تبدیل به طور مستقیم به آن را به حالت مستقیم ، زمانی که من پا تضعیف سنگی دنباله من رفت و با پیچ و تاب و یا اسلاید و فرود-like a cat-درست و پایدار است. مانند ضرب المثلی, مست, در حال سقوط با خیال راحت به پایین راه پله, من استفاده می شود به سورتمه پایین شیب دار مجموعه ای از پله های چوبی موقت مقوا دراز عمدا توفنده در پایین و هرگز صدمه دیده است گرفتن.

من تمرین استعداد رها در موقعیت های روزمره به طوری که من قادر به موفقیت اعمال مهارت بسیار فوری و حیاتی گرفتاریها.

کیمیا رها

به عنوان یک نوجوان و هنر “رها به لحظه” من را نجات داد گردن در چند near-miss ماشین برخورد. تلاش برای تصویب یک وسیله نقلیه در پیچ جاده های کوهستانی از ایالتی پنسیلوانیا, من پیدا کردم خودم را در موارد مختلف کره چشم-به-کره چشم با راننده می دوزند خودکار. با هر دو ماشین رفتن شصت مایل در هر ساعت توقف بعدی من در پنج فوت و دو ثانیه بود دروازه مروارید وار. هر زمان من به طور غریزی اجازه رفتن از فرمان من پیش بینی سناریو و برنامه ریزی ایده های فیزیک است. Voila! من به پایان رسید تا لرزاند اما دست نخورده در کنار جاده.

هنگامی که در برابر دیوار سحر و جادو را انتخاب کنید

من جوان بیست سالگی به عنوان یک روزنامه نگار حرفه ای با پوشش سیل و طوفان و زلزله و حوادث و همه فن حریف بلایای من از مشاهده این معجزه آسا پویا فوق العاده طبیعی قدرت در موارد بی شماری. هنگامی که مواجه با یک انتخاب بین وخیم آگهی خود را در زمان سیستم باور و ناشناخته نتیجه اگر آنها اجازه رفتن از کسانی که اعتقادات مردم اغلب را انتخاب کنید به اجازه رفتن. آنها آزادی خود را از تصورتان فیزیکی چگونه جهان کار می کند. آنها اجازه رفتن نیاز خود را به وقایع متناسب با انتظارات خود را از علت و معلول است. پاداش چنین تسلیم یکی را سفت و سخت باورها و انتظارات بسیار بهتر نتیجه-در واقع یک معجزه و یا حداقل آنچه ما تماس بگیرید یک معجزه: یک اتفاق خارج از ما جعبه ما پارادایم فراتر از آنچه که ما فکر می کنم و یا بر این باورند که ممکن است.

باورهای خود و یا زندگی خود را!

من شاهد بوده ایم مردم بلند کردن دو تن کامیون پاره باز جراحی, آسانسور, درب و انجام روش های پزشکی آنها تا به حال هیچ راهی برای دانستن اینکه چگونه به انجام. چگونه ؟ با انتخاب به رفتن با آینده ای نامعلوم به جای شناخته شده گذشته است. هنگامی که یک فرد در زندگی خود و یا رفاه دیگری در خطر است مردم اغلب تصمیم به رها کردن محدودیت های تدریس شده توسط فرهنگ ما است.

هنگامی که آن را به طور چشمگیری آشکار است که شناخته شده گذشته منجر به شناخته شده-اما کشنده-آینده مردم اغلب را انتخاب کنید تا خود را آشنا باورهای فعلی و اجازه می دهد تا چیزی تازه و جدید رخ می دهد.

هیچ سهمیه در معجزات

به عنوان یک روزنامه نگار جوان یک لامپ روشن در داخل سر من: اگر ما می توانید این فوق العاده عادی توانایی های خود را در یک بحران, چرا ما نمی توانیم دسترسی به این قدرت فوق العاده ای در خواهد شد هر زمان که ما می خواهیم ؟ بنابراین شروع به تلاش مادام العمر من برای جام مقدس-مقدس کشتی است که دارای شهد خدایان آگاهی از چگونگی پس گرفتن ماهیت واقعی ما از فضل.

(c) 2004, کیت Varnum. تمام حقوق در تمام رسانه ها محفوظ است.

[ad_2]

همه تیم‌ها مرد و مردانه تا پایان لیگ و جام حذفی در زمین حاضر شوند Previous post همه تیم‌ها مرد و مردانه تا پایان لیگ و جام حذفی در زمین حاضر شوند
دهها دیپلمات آمریکایی خاک عربستان سعودی را ترک می‌کنند Next post دهها دیپلمات آمریکایی خاک عربستان سعودی را ترک می‌کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *