ترامپ مدیر سازمان امنیت سایبری را اخراج کرد

ترامپ مدیر سازمان امنیت سایبری را اخراج کرد

[ad_1]

به گزارش شفاف، «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا در پیامی در توییتر از اخراج «کریس کربز» رئیس امنیت سایبری آمریکا خبر داد.

وی در این پیام توییتری نوشت: «بیانیه اخیر توسط کریس کربز درباره امنیت انتخابات ۲۰۲۰ خیلی غیر دقیق بود و آنجا تقلب و عدم هماهنگی گسترده‌ای وجود داشت از جمله اینکه افراد مٌرده رای داده و به ناظران رای اجازه حضور در مراکز رای گیری داده نشده و خرابکاری در دستگاه‌های (دریافت) رای که رای‌های ترامپ را به بایدن تغییر داد، تاخیر در رای گیری و بسیار چیز‌های دیگر.»

ترامپ در ادامه نوشت: «بنابراین، بلافاصله تاثیرگذار، پست کریس کربز به عنوان مدیر سازمان امنیت سایبری و امنیت زیرساخت خاتمه یافت.»

سازمان امنیت زیرساخت و فضای سایبری وزارت امنیت داخلی آمریکا اخیرا در گزارشی ادعا‌ها پیرامون سیستم رای‌گیری را رد کرده و نقایصی که در آن رخ داده را ناشی از خطای انسانی توصیف کرده است.

ترامپ هفته پیش نیز «مارک اسپر» وزیر دفاع آمریکا را از سمت خود اخراج کرد. وی چهارمین وزیر دفاع دولت ترامپ به شمار می‌آید که از سمت خود برکنار می‌شود.

برخی منابع خبری اعلام کرده‌اند که «جینا هاسپل» رئیس سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سی‌آی‌اِی) نیز از جمله گزینه‌هایی است که احتمالا ترامپ به دوران فعالیتش در این پست پایان دهد.

[ad_2]

Source link

آمریکا روی ماه نیروگاه هسته‌ای می‌سازد Previous post آمریکا روی ماه نیروگاه هسته‌ای می‌سازد
هر آنچه باید در رابطه با استخر پیش ساخته بدانیم Next post هر آنچه باید در رابطه با استخر پیش ساخته بدانیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.