تعیین هزینه حق رای دادن است که بهترین سوئیت نیازهای شما

[ad_1]

حق رای دادن هزینه خواهد شد و می تواند تعیین مدت از وقت خود را در کسب و کار

چندین عوامل کلیدی که به دنبال اولیه حق رای دادن هزینه هر کسب و کار است. تعیین سرمایه گذاری خود را خواهد شد بر اساس اهداف خاص خود را با آن کسب و کار خاص ، دانستن مقدار بازاریابی هزینه های اولیه راه اندازی کسب و کار (مواد و تجهیزات و موجودی کارکنان بیمه و غیره.), رقابت خود را اعم از محلی و یا مجازی و از همه مهمتر ROI (بازگشت سرمایه گذاری).

اولیه حق رای دادن هزینه می توانید یک صاحب کسب و کار جدید برای بازگشت سریع سرمایه گذاری خود را و یا امکان بازگشت مثبت سرمایه گذاری است که می تواند به تاخیر افتاد برای سال آمده است.

متاسفانه وضعیت اقتصادی کنونی که نه تنها این کشور در تلاش است از طریق اما هر کشور دیگری در جهان به عنوان آن را نیز یک عامل تعیین کننده در یک مدت و حاشیه سود هر جوان حق رای دادن. اما وجود دارد برخی از صنایع که در آن اولیه خود را حق رای دادن هزینه است که هنوز هم در نظر گرفته می شود در سود محدوده با حتی یک ROI بهتر از سنتی حق رای دادن مدل.

اجازه دهید به بیش از چند.

حق رای دادن مقایسه با هزینه چندین محبوب صنعت مدل

پس از یک استراحت کوتاه به پایین فقط چند مدل کسب و کار اعم از بالاترین هزینه حق رای دادن به پایین ترین. اول این است که:

  • فست فود فرانچایز – در حالی که اکثر افراد به عنوان غواصی به سریع خرید مواد غذایی بیشتر است که این رستوران معمولی فکر سرمایه گذاری به یک مک دونالد, همبرگر پادشاه و شاید حتی یک Dunkin Donuts حق رای دادن می توانید به نظر می رسد به عنوان یک پر سود حق رای دادن به سرمایه گذاری در. اما این را در نظر بگیرید معمولی فست فود رستوران های زنجیره ای هزینه خواهد شد به طور متوسط بین 80.000 دلار به $100,000 در ابتدا. در حالی که هنوز در بودجه هزینه حق رای دادن برای بسیاری از صاحبان کسب و کار کوچک شانس پیدا کردن در دسترس کنگره و سرمایه گذاران مایل به سرمایه گذاری وجوه خود را در اقتصاد پایین بسیار دشوار است.
  • رستوران معمولی – در حالی که هنوز باقی مانده در دمای هزینه حق رای دادن از 80.000 دلار به $100,000 به شروع مشکلات افزایش حفظ یک کسب و کار سودآور. کسب و کار طولانی ساعت محیط سریع ء تن از اعضای هیات, نه به ذکر است هزینه های بالای عملیات برای حفظ یک رستوران در جهت مناسب با سلامت کد مقررات هزینه حق رای دادن همچنان به افزایش است. نه به ذکر است که دیدن ROI مثبت به طور متوسط بین 7 تا 10 سال در حالی که تحقیقات انجام شده نشان می دهد که متوسط کسب و کار تنها باز می ماند برای 3-5 سال است. چیزی واقعا در نظر بگیرید!
  • فروشگاه – حتی اگر فرد به طور متوسط همیشه زمان برای بازدید از فروشگاه و با توجه به داشتن یک رابطه جنسی خشن شخصی و وضعیت مالی و هزینه های نگهداری یک فروشگاه موجودی به تنهایی می تواند یک کمی خسته کننده باشد. نه به ذکر است که شروع کردن حق رای دادن هزینه می تواند رسیدن به $1M خوانده شده را علامت. Ouch! کارکنان, هزینه, هزینه های آب و برق و هزینه های کسب و کار می تواند رسیدن به نامشخص ارتفاعات است که در آن حتی بزرگترین فروشگاه شده اند قادر به حفظ. مدار شهرستان فروشگاه های بزرگ هستند ، به عنوان یک بچه من به یاد داشته باشید بازدید های متعدد مدار شهرستان فروشگاه تنها به تازگی یادگیری از تشکیل پرونده ورشکستگی. در عین حال یکی دیگر از برای دیدن سختی های این اقتصاد است که اشلی فروشگاه مبلمان. اما تعداد کمی از آنها در سمت چپ و نه بیش از حد طولانی از هم اکنون وجود دارد نمی تواند هر گونه باقی مانده است. واقعا غم انگیز من با توجه به خرید تمام مبلمان من از اشلی را.
  • کسب و کار مجازی – به عنوان سخت به عنوان آن ممکن است صدای برخی از صاحبان کسب و کار کوچک در دنیای مجازی است در میان ما. از مرور وب بر روی PC یا MAC خود را به مرور آنلاین خود را با استفاده از تلفن های هوشمند بسیاری از مشتریان جدید هستند که ساخته شده از طریق استفاده از همه قدرتمند اینترنت. با در نظر گرفتن بسیار کم هزینه حق رای دادن (به طور متوسط بین 2000 دلار به $20 ، 000 بسته به نوع ردیف بالا کسب و کار) نامحدود برسد در جذب مشتریان و ایجاد یک زیر وفادار به حق رای خود را با نام تجاری است که بسیار قدرتمند است. به طور متوسط بیشتر سود آور کسب و کار مجازی مدل های حمل و هیچ موجودی بدون هزینه های سربار بدون حق رای دادن بزرگ, هزینه, هیچ, اجاره بدون بیمه و مهمتر از همه توانایی خود را برای تنظیم ساعت کسب و کار به عنوان شما لطفا. و حتی امروز در بحران اقتصادی مجازی صنعت تا به حال بسیار کمی از ما بحران مالی با توجه به هزینه حق رای دادن در حالی که این نوعی حق رای دادن مبارزات به معنای واقعی کلمه روزانه برای حفظ درهای خود را باز کنید. بحث در مورد استرس زا در زمانی که شما به عنوان یک صاحب حق رای دادن مسئولیت مالی سقوط آن در دست شما!

حق رای دادن هزینه تمام شده است که آن را خورده بود

فقط به شما به عنوان بالا به عنوان خوانده شده وجود دارد حقایق را در نظر بگیرید به یک حق رای دادن هزینه است که می تواند بسیار مهم و بسیار خطرناک است اگر نه از طریق فکر و تحقیق به درستی. اما این است که همه وجود دارد این است که برای داشتن حق رای دادن?

بدیهی است که نه! مهم ترین عامل هزینه به نظر فیزیکی واقعی زمان شما خواهد بود اختصاص به ساختمان است که حق رای دادن خاص.

شما به عنوان یک کارآفرین به احتمال زیاد در حال حاضر تحقق میزان تعهد شما نیاز به ایجاد یک کسب و کار موفق. اما دانستن و در واقع اجرای این صمیمیت 16 ساعت در روز و گاهی اوقات 7 روز هفته می توان کمی قریب به اتفاق هر دو جسمی و ذهنی.

مهمتر از همه این است که دقیقا به همین دلیل من شخصا به عنوان یک کارآفرین قرار می گیرد این به عنوان بزرگترین مرکز تمرکز و نمی تواند درک نیاز به باقی می ماند به دور از خانواده رو به رشد است که برای دوره طولانی از زمان. من قرار داده شده و سرمایه گذاری خود را در مجازی آنلاین مدل کسب و کار و پیشنهاد من به شما همان را انجام دهید.

برای مشاهده و کسب اطلاعات بیشتر در کم هزینه حق رای دادن مدل کسب و کار است که ساخته شده است صدها نفر از صاحبان کسب و کار موفق در سراسر جهان به لینک زیر مراجعه کنید.

[ad_2]

روسیه در تولید نفت از عربستان پیشی گرفت Previous post روسیه در تولید نفت از عربستان پیشی گرفت
یورش نظامیان اسرائیل به کرانه باختری Next post یورش نظامیان اسرائیل به کرانه باختری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *