تمدید مهلت دریافت کارت ورود به جلسه و تکمیل فرم خوداظهاری دکتری وزارت بهداشت

تمدید مهلت دریافت کارت ورود به جلسه و تکمیل فرم خوداظهاری دکتری وزارت بهداشت

[ad_1]

به گزارش شفاف، سید سعید هاشمی نظری رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی در گفت و گویی، از تمدید مهلت دریافت کارت ورود به جلسه و تکمیل فرم خوداظهاری دکتری وزارت بهداشت خبر داد و گفت: به دنبال درخواست تعدادی از داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی (Ph.D) سال ۱۳۹۹ که موفق به دریافت کارت ورود به جلسه خود نشده‌اند، سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی در روز چهارشنبه ۸ مرداد ۹۹ از ساعت ۸ تا ۱۰ صبح امکان دریافت کارت و تکمیل فرم خوداظهاری را برای داوطلبان فراهم کرده است.

هاشمی نظری ادامه داد: با توجه به اینکه براساس فرم‌های خوداظهاری باید تمهیداتی در حوزه‌های محل آزمون برای داوطلبان مبتلا به ویروس کرونا در نظر گرفته شود، برای بدست آمدن تعداد قطعی این افراد، این آخرین تمدید برای دریافت کارت است.

هاشمی نظری گفت: با توجه به تصمیم اخذشده مبنی بر تعویق آزمون کشوری، زمان برگزاری آزمون مرحله اول دکتری تخصصی و پژوهشی (Ph.D) گروه علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی که مقرر بود در روز‌های ۲۷، ۲۸ و ۲۹ تیرماه سال ۹۹ برگزار شود به تاریخ ۱۰، ۱۱ و ۱۲ مرداد تغییر یافت.

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی بیان کرد: در آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی (Ph.D) سال ۱۳۹۹ گروه علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی ۱۸ هزار و ۲۴۱ نفر ثبت‌نام کرده‌اند که از این تعداد ۶ هزار و ۴۹۰ مرد و ۱۱ هزار و ۷۵۱ نفر زن هستند.

هاشمی نظری یادآوری کرد: بر اساس نوبت‌بندی زمان برگزاری آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی وزارت بهداشت، ۱۴ آزمون در صبح روز ۱۰ مردادماه ۹۹، ۲۰ آزمون در عصر روز ۱۰ مردادماه ۹۹، ۱۴ آزمون در صبح ۱۱ مردادماه ۹۹، ۱۲ آزمون در عصر ۱۲ مردادماه ۹۹ و آزمون مجموعه داروسازی صبح روز یکشنبه ۱۲ مرداد ماه ۹۹ برگزار خواهد شد.

او با بیان اینکه آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی (Ph.D) سال ۱۳۹۹ گروه علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی در ۲۹ حوزه برگزار می‌شود، گفت: آزمون دکتری وزارت بهداشت در شهر‌های مازندران، تبریز، اهواز، کرمانشاه، اصفهان، شیراز، زنجان، مشهد، کرمان، ایران و بهشتی، ارومیه، اردبیل، ایلام، بیرجند، بندرعباس، زاهدان، سمنان، گیلان، گلستان، قزوین، اراک، همدان، کردستان، یاسوج، شهرکرد، کاشان، یزد و بابل برگزار می‌شود.

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی بیان کرد: این آزمون همانند ادوار گذشته به صورت کتبی (دفترچه و پاسخنامه کاغذی) برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

Previous post 4 ادویه جات هندی بدون که غذاهای هندی ناقص است
Next post 6 غذای هندی افسانه ها و حقایق – چه درست است و چه چیزی نیست ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *