تمهیدات پلیس راهور درباره تمدید اعتبار وکالتنامه های خرید و فروش وسایل نقلیه

تمهیدات پلیس راهور درباره تمدید اعتبار وکالتنامه های خرید و فروش وسایل نقلیه

[ad_1]

به گزارش شفاف و بنابر اعلام پایگاه خبری پلیس، سردار سید کمال هادیانفر در تشریح جزئیات این خبر گفت: با توجه به مصوبه اخیر ستاد ملی مقابله با کرونا، از اول آذرماه سال جاری، طرح محدودیت ها تردد متناسب با وضعیت شهرها در کشور اجرا شد و یکی از مشاغلی که در گروه دوم در شهرهای نارنجی و قرمز مشمول محدودیت های تعیین شده قرار گرفت، مراکز شماره گذاری پلیس راهور بود.

وی افزود: روزانه به طور میانگین 20 هزار از شهروندان در مراکز شماره گذاری خدمات دریافت می کنند، که 60 درصد متقاضیان نقل و انتقال خودرو دارای وکالت از سوی فروشنده می باشند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا ادامه داد: با تعطیلی مراکز شماره گذاری، تاریخ اعتبار بسیاری از وکالتنامه های صادره منقضی خواهد شد، که این امر منجر به ازدحام مراجعان به مراکز شماره گذاری بعد از اتمام محدودیت ها خواهد شد، برای آسودگی خاطر هموطنان تمهیدات و تدابیر لازم پیش بینی و به ستاد مقابله با کرونا پیشنهاد و در نهایت مقرر شد اعتبار وکالتنامه های متقاضیان خرید و فروش وسایل نقلیه به تعداد روزهای تعطیل شده از سوی ستاد ملی کرونا تمدید شود.

 این مقام ارشد انتظامی بیان کرد گفت: صرفا وکالتنامه هایی که اعتبار آنها از تاریخ اول آذر ماه تا پایان آخرین روز تعطیلات کرونایی اعلام شده از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا منقضی شده باشد، مشمول تمدید اعتبار و دریافت خدمات در مراکز شماره گذاری خواهند بود.

وی در پایان در خصوص نوبت دهی اینترنتی گفت: مراکز شماره گذاری و تعویض پلاک سراسر کشور، خدمات را با نوبت دهی اینترنتی انجام می دهند و می بایست قبل از مراجعه، نوبت اینترنتی را گرفته باشند. ضمن اینکه در این ایام نقل و انتقال اینترنتی خودرو در شهر تهران فعال است. مردم عزیز می تواند از این امکان بهره مند شوند و این خدمت رفته رفته به سراسر کشور تسری پیدا خواهد کرد.

[ad_2]

Source link

معمای کلکسیون لوازم سرقتی! Previous post معمای کلکسیون لوازم سرقتی!
Next post افزایش روز به روز شرکت های ورشکسته صنعت نفت آمریکا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *