توئیت ترامپ درباره مقابله با خشونت‌ها در آمریکا

توئیت ترامپ درباره مقابله با خشونت‌ها در آمریکا

[ad_1]

به گزارش شفاف، دونالد ترامپ نوشت:تد ویلر، شهردار خرفت، چپ افراطی و بی عرضه و دموکرات پورتلند که در زمان تصدی مسئولیت اش شاهد مرگ و ویرانی بزرگ در شهر خود بوده، فکر می‌کند که این وضعیت بی قانونی باید برای همیشه ادامه داشته باشد. این اشتباه است! وضعیت پورتلند هرگز با یک شهردار احمق بهتر نخواهد شد.

ترامپ در ادامه مدعی شد: شهردار پورتلند سعی کرد با آشوبگر‌ها و آنارشیست‌ها همراهی کند و آن‌ها او را مسخره کردند. وی مایل است من (ترامپ) و دولت فدرال را به خاطر ورود به این ایالت سرزنش کند، اما هنوز چیزی از (حضور ما) ندیده است. ما فقط با یک گروه کوچک به آنجا رفته ایم تا از دادگستری آمریکا دفاع کنیم، زیرا او نمی‌توانست این کار را انجام دهد.
رئیس جمهور آمریکا در حساب توئیتری خود نوشت: مردم پورتلند، مانند سایر شهر‌ها و مناطق دیگر کشور بزرگ ما، خواهان نظم و قانون هستند. شهرداران چپ افراطی از حزب دموکرات، مانند عروسک خیمه شب بازی که پورتلند را اداره می‌کند و یا فردی که در حال حاضر در مقر خود نشسته و مایل به هدایت اقدامات علیه جرائم و یا حتی مخالفت با آن نیست، هرگز قادر به انجام این کار (برقراری نظم و قانون) نخواهد بود!

[ad_2]

Source link

وظیفه رییس جمهوری هدایت نخبگان برای اداره کشور است Previous post وظیفه رییس جمهوری هدایت نخبگان برای اداره کشور است
Next post لغو پرتاب ماهواره آمریکا ۳ ثانیه پیش از شلیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *