توزیع ۱۵۰۰ تخت بیمارستانی در بیمارستان‌های کشور

توزیع ۱۵۰۰ تخت بیمارستانی در بیمارستان‌های کشور

[ad_1]

به گزارش شفاف، مهدی یوسفی رئیس هیات امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران درباره جزئیات ارائه تجهیزات سرمایه‌ای مقابله با کرونا اظهار کرد: همزمان با بروز و شیوع کرونا تاکنون بیش از یک هزار و ۷۹۳ دستگاه ونتیلاتور برای مراکز درمانی دولتی ارسال شده است که از این تعداد ۲۵۹ دستگاه در ۲ هفته گذشته بوده است.

او با بیان اینکه دستگاه BIPAP یا کمک تنفسی یکی از ملزومات پزشکی حائز اهمیت برای بیماران مبتلا به کرونا است، افزود: ۳۹ دستگاه BIPAP در ۲ هفته گذشته و مجموعا ۲۷۶ دستگاه از ابتدای بروز کرونا تاکنون تحویل مراکز شده است.

رئیس هیات امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران بیان کرد: حدود یک هزار و ۵۰۰ تخت و تشک بستری در یک ماهه گذشته و تعداد زیادی تخت‌ CCU و ICU، تخت احیا، پمپ سرم و سرنگ، محفظه ایزوله، تب سنج و … نیز برای مراکز دانشگاهی علوم پزشکی ارسال شده است.

یوسفی با بیان اینکه تمام تجهیزات سرمایه‌ای و مصرفی مقابله با کرونا بر اساس هماهنگی‌های انجام شده با لیست معاونت درمان وزارت بهداشت توزیع شده است، عنوان کرد: در ۱۴ روز گذشته ۶۶ دستگاه مانیتورینگ رنگی علائم حیاتی نیز برای مراکز درمانی ارسال شده است که مجموع این دستگاه‌ها از ابتدای بروز کرونا بیش از یک هزار و ۳۰۰ دستگاه بوده است.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

آخرین پروتکل‌های بهداشتی کنکور سراسری/ والدین داوطلبان از تجمع در محل آزمون خودداری کنند Previous post آخرین پروتکل‌های بهداشتی کنکور سراسری/ والدین داوطلبان از تجمع در محل آزمون خودداری کنند
گسترش همکاری های سازمان اورژانس کشور با شرکت بهره برداری مترو تهران Next post گسترش همکاری های سازمان اورژانس کشور با شرکت بهره برداری مترو تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *