توضیحات معاون آموزشی وزارت بهداشت در خصوص برگزاری آزمون‌ها

توضیحات معاون آموزشی وزارت بهداشت در خصوص برگزاری آزمون‌ها

[ad_1]

به گزارش شفاف، علی اکبر حقدوست، معاون آموزشی وزارت بهداشت، با بیان این که موضوع کنکور و امتحانات کشوری موضوعی چند وجهی است که باید تمامی زوایای آن به دقت ارزیابی شود و به سادگی نمی‌توان در این مورد تصمیم گیری کرد، گفت: بحث سلامت داوطلبین و مجریان برگزاری بسیار مهم است و باید حتما به دقت مد نظر باشد. در عین حال آرامش جامعه و توجه به مطالبات عموم مردم نیز در کنار بحث‌های تکنیکال اهمیت دارد.

او گفت: بر اساس بحث‌های گسترده و سناریو‌های مختلف قابل تصور، لازم است با تفاهم وزارت علوم، وزارت بهداشت و همچنین سازمان سنجش کشور تصمیم گیری نهایی انجام شود. به محض نهایی شدن این تصمیمات، اطلاع رسانی خواهد شد تا مردم و داوطلبان در کوتاه‌ترین زمان ممکن در جریان موضوع قرار گیرند.

حق دوست یادآوری کرد: صحبت‌هایی که تاکنون انجام شده بیشتر بحث‌های فنی و تحلیل‌های فردی است و جمع بندی نهایی بر اساس پیشنهادات کارشناسی توسط سخنگویان رسمی اعلام خواهدشد.

او با تاکید بر این که هر گونه تصمیم جدید در رابطه با آزمون‌ها بعد از تصویب ستاد ملی کرونا اعلام خواهد شد، گفت: تنها چیزی که در حال حاضر می‌توان اعلام کرد این است که نقطه نظرات کارشناسی، رصد نظرات داوطلبان، توجه به سلامت مردم و نهایتا بحث‌های فنی به صورت مبسوط در حال انجام است و به زودی نظر نهایی اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

ترامپ بالاخره با ماسک کنار آمد Previous post ترامپ بالاخره با ماسک کنار آمد
Next post طراحی یک رستوران هندی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.