تونس ارائه می دهد مجلل هتل راحتی در متل, قیمت

[ad_1]

تونس اولیه ارز بگير گردشگری است و این کشور کوچک از یازده میلیون نفر میزبان بیش از هفت میلیون گردشگر در سال گذشته تعداد رکورد. بسیاری از آنها را به بازگشت دوباره و دوباره به لذت بردن از آب و هوا خوشبو, زرق و برق دار سواحل و ناهار خوری لذیذ.

وجود دارد چیزی شبیه به یک چهارم از یک میلیون تخت های هتل در تونس بسیاری از آنها متمرکز البته در پایتخت تونس. در عین حال شاید شگفت آور ترین چیزی که در مورد تونس گردشگری است که تعداد بسیار اندکی از گردشگران که برای بازدید از این کشور جذاب هستند ، از آن هفت میلیون گردشگر که به تونس سفر کرده در سال 2012 تنها برخی از 25,000 شد شهروندان آمریکایی و بسیاری از آنها آمد تور قایق, توقف, فقط به طور خلاصه در بندر. حدود یک سوم از یک درصد از تونس مهمانان در آمریکا این بوده است که هنجار برای سال در حال حاضر.

چرا این طوری است که یک بیت از یک رمز و راز و برخی از آن هیچ شک و تردید است که با درک غلط که شمال آفریقا است و محل خطر است. آن است که پس از شورش معروف به “بهار عربی” شروع شد و در سال 2010 نه تنها گردشگری مجروح شده است بسیار کمتر کشته شدند که در نتیجه تحولات سیاسی آغاز شد که در تونس با انقلاب یاس. گردشگری تونس بزرگترین صنعت. تعداد زیادی از مردم تونس اختصاص داده شده به آن را به کار امروز و همچنین فردا. گردشگری است که در واقع تونس از مهم ترین “صادرات” و منبع بسیاری از آن یورو و ین به دلار و دیگر پول سخت.

وجود دارد بسیاری از لوکس مقصد در تونس که آن را بسیار سخت به تمرکز بر روی تنها یک اما اخیر مورد علاقه بسیاری از بالا پایان بازدید کنندگان است اقامتیک مجلل هتل و رفت و آمد مکرر مجتمع واقع در لبه های درخشان طلایی ساحل در ساحل مدیترانه در Gammarth در مجاورت ویرانه های باستانی کارتاژ در خارج از تونس. کارتاژ به عنوان شما ممکن است بدانید که شد روم باستان پایتخت آفریقا و خرابه های وجود دارد که دست نخورده بر خلاف خرابه های رومی در رم شده اند که تحت پوشش 2000 سال از مدرن accretions.

اقامت واحه از جذابیت و آرامش برای خسته و بی صدا غذا خوردن در وسط یکی از قدیمی ترین به طور مداوم ساکنان نقاط زمین در کل سیاره. به یاد بیاورید که در تاریخ تونس امتداد بازگشت به دوران راه قبل از فنیقی ها هزار سال پیش به بومی بربری. هنگامی که شما در اقامتشما احساس می کنید که شما در یکی از گهواره های تمدن یک مفهوم به شدت تقویت شده توسط روح خلاق بنابراین آشکار راست درب بعدی در هنرمندان مستعمره سيدي بوعلي سينا گفت: فقط یک سنگ پرتاب دور.

این بود تنها پس از یک تور اخیر از کارتاژ به قدم زدن یک بار دیگر در میان enthralling خرابه وجود دارد که من متوجه شدم چقدر اقامت مدیون الهام بخش آن به روم باستان گرم حمام به مرکزی برای زندگی باستانی کارتاژ. آن رومیان که توسعه استفاده از آب دریا به عنوان یک شکل از درمان به خصوص آب دریا که گرم شده است. خواص آب دریا هنوز هم اعتقاد مدرن پزشکان به اثر سودمندی بر منافذ پوست است. در اقامت وجود دارد من فکر می کنم بهترین تفریح از روم thalassic آبگرم رفت و آمد مکرر در هر نقطه در جهان در قلب است Les Thermes Marins د کارتاژ, 35,000 فوت مربع در اندازه احاطه شده توسط 30 ویژه کابین برای مهمانان شرقی همامسونا , دو پتیس برای آرامش بین درمان و شکوه گنبد پوشش های تفریحی در آب دریا شنا کردن در استخر.

از مجلل معماری اقامت نشان دهنده هر دو وابسته به اهالی شمال افریقا و اندلس تأثیرات بسیار نزدیک در کنار دریا در حالی که فضای داخلی آن است همه چیز در مورد ظرافت آرام با متمایز تونس, دکور, همه چیز در مورد استخوانی دیوار, چوب, Alicante, سنگ مرمر, و غنی brocades. منظره دریا همه جا هستند.

تنها با 155 اتاق و نه لوکس سوئیت اقامت به نظر می رسد مجلل هنگامی که شما آن را ببینید در خارج, اما آن است که واقعا به اندازه کافی کوچک به طوری که شما هرگز احساس از دست رفته در یک جمعیت. و شما لذت روزانه در یک غنی و پز پالت در شش رستوران موجود در این ترکیب به طوری که در هر زمان شما می توانید لذت بردن از غذاهای سنتی تونس و مدیترانه ظرافتهای معتبر غذاهای چینی و یا برای زمانی که شما می خواهید برای چیزی سبک تر شما می توانید ناهار خوردن نقاشی با آبرنگ روی گچ در Néroli نوار سالاد.

و چه خواهد شد اقامت شما هزینه? دو اشغال اتاق را می توان بدون تخفیف برای 215 € در یک شب یا 140 دلار به ازای هر نفر! شما را ترک خواهد کرد اقامت با غم و اندوه و عزم به بازگشت به عنوان به زودی به عنوان ممکن است شما را به لذت بردن از راحتی از Tunis-Carthage فرودگاه بین المللی بودن به ندرت بیش از 30 دقیقه سوار تاکسی حتی در روز با ترافیک. مطمئن شوید برای بررسی اقامت سایت برای قیمت گذاری فعلی و در دسترس بودن.

[ad_2]

تصاویری از هتل لوکس و لاکچری برای نمایندگان فوتبال ایران در قطر Previous post تصاویری از هتل لوکس و لاکچری برای نمایندگان فوتبال ایران در قطر
ضوابط ارایه اینترنت ماهواره‌ای در ایران Next post ضوابط ارائه اینترنت ماهواره‌ای در ایران تصویب شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *