ثروت پولدارترین مردم آسیا یک روزه ۷ میلیارد دلار آب رفت

ثروت پولدارترین مردم آسیا یک روزه ۷ میلیارد دلار آب رفت

[ad_1]

به گزارش شفاف، از بلومبرگ، موکش امبانی، ثروتمندترین مرد آسیا حدود ۷ میلیارد دلار از ثروت خالص خود را به‌خاطر سقوط سهام شرکت ریلاینس اینداستریز هند از دست داد.

سهام ارزشمندترین شرکت هند در روز دوشنبه ۸.۶ درصد سقوط کرد که بدترین شرایط آن را از ۲۳ مارس نشان می‌دهد. کاهش ارزش سهام این شرکت ثروت امبانی را تا حدود ۷۱ میلیارد دلار پایین آورده است.

این مجتمع پالایشگاهی و خرده فروشی گزارش داد ضربه همه‌گیری ویروس کرونا به تقاضای سوخت، سوددهی آن را طی فصل گذشته تا ۹۵.۷ میلیارد روپیه (۱.۳ میلیارد دلار) پایین آورده است. درآمد این شرکت ۲۴ درصد کاهش یافت و به ۱.۱۶ تریلیون روپیه رسید.

واحد پالایشگاه نفت شرکت ریلاینس به خاطر در خانه ماندن مردم در نتیجه همه‌گیری ویروس کرونا با کاهش تقاضا برای حمل و نقل مواجه است. امبانی قصد دارد ساختار این شرکت را تغییر داده و آن را از یک غول پتروشیمی و نفتی به یک شرکت خدمات فناوری دیجیتال تبدیل کند. این کار با تقویت کسب و کار مخابراتی و تجارت الکترونیک ممکن است.

کاهش درآمدهای این شرکت از استراتژی امبانی حمایت کرده و بر لزوم کاهش وابستگی به بخش انرژی تاکید می‌کند. حاشیه سود پالایشگاهی شرکت ریلاینس در سه ماهه سوم سال جاری میلادی تا ۵.۷ دلار در هر بشکه کاهش یافت، در حالی که در سال گذشته برابر با ۹.۴ دلار بود. در همین حین، تجارت مخابراتی این شرکت طی همین دوره بیش از ۳ برابر شده است.

[ad_2]

Source link

کاهش میزان باروری کشور در همه سنین Previous post کاهش میزان باروری کشور در همه سنین
Next post برقراری پرواز دو ایرلاین خارجی به ایران/ مقاصد جدید در حال مذاکره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.