[ad_1]

پارک ملی یکی از ماجراهای.

سنگ زرد:

پارک ملی یلو استون در حال 3,500-sq.-مایل است یک بیابان منطقه تفریحی در بالای آتشفشانی نقطه داغ. این پارک به بخش هایی از مونتانا است. آن را ویژگی های چشمگیر و دره کوهستانی و رودخانه ها و چشمه های آب گرم و جوشان آب فشان از جمله ترین آن معروف است. همچنین صدها گونه های جانوری گرگ گاومیش کوهان دار امریکایی گوزن و بز کوهی.

گراند کانیون:

پارک ملی گراند کانیون است خانه را به بسیاری از گراند کانیون با آن لایه باند از سنگ قرمز آشکار میلیون ها سال از محیط زیست تاریخچه. نمایش عبارتند از مدر نقطه Yavapai ایستگاه مشاهده و معمار مریم تیغه جلو خیش را مواظب استودیو.

یوسمیتی:

پارک ملی یوسمیتی در کالیفرنیا سیرا نوادا کوهپایه. مشهور است برای آن غول باستان سکویا درختان و تونل نظر یاد ویستا بالا Bridalveil سقوط و گرانیت صخره ال کاپیتان و نیم گنبد. در یوسمیتی روستای مغازه های رستوران, مسکن, این پارک موزه و Ansel Adams Gallery.

کروگر:

پارک ملی کروگر در آفریقای جنوبی یکی از آفریقا بزرگترین دارایی های بازی. آن ضخامت بالا از حیوانات وحشی شامل Big 5: شیر کرگدن فیل و گاومیش. پستانداران دیگر خانه خود را در اینجا به عنوان گونه پرنده متنوع مانند کرکس و عقاب و storks. کوه ها و جنگل های استوایی همه بخشی از حومه شهر.

تورس دل پین:

تورس دل پین پارک ملی در شیلی پاتاگونیا منطقه شناخته شده است این افزایش کوه های آبی روشن و توده ها که تکه از یخچالهای طبیعی و طلایی پمپس (مراتع) که مسکن نادر حیات وحش مانند لاما-مانند گوانکس. برخی از بزرگترین سایت های یاد 3 گرانیت برج که از پارک طول می کشد نام خود و به نام قله Cuernos دل پین.

Serengeti:

پارک ملی سرنگتی آن شناخته شده است بزرگ سالانه مهاجرت کل یالدار و گورخر. به دنبال جدید علفزار اوباش حرکت شمال از پس زمینه خود را در زمینه چمنی جنوب دشت. متعدد عبور از باتلاقی غربی راهرو را تمساح آلوده مقصد grumeti رودخانه. دیگران به نوبه خود غرب به Lobo تپه به سیاه و عقاب است. کرگدن سیاه و سفید زندگی می کنند گرانیت رخنمون از Moru Kopjes.

Fiordland:

پارک ملی Fiordland در جنوب غربی نیوزیلند جنوبی جزیره است. آن را شناخته شده برای یخچال های طبیعی-حک شده fiords از نامشخص برای تلفن های موبایل. ساحل جنگل دنباله روی شنی میلفورد ساحل طرح دیدگاه های افزایش میتر اوج. متصل ناهموار ارل کوه منعکس شده در سطح صاف آینه دریاچه ها. در Cleddau رودخانه شکاف پیاده روی و عبور از روی پل با نمایش قدرتمند آبشارها.

صهیون:

پارک ملی صهیون است در جنوب غربی ایالت یوتا طبیعت حفظ نامی توسط صهیون, دره عمیق و باریک شیب دار صخره سرخ. صهیون دره خوش منظره و زیبا درایو از طریق خراش های اصلی آن بخش منجر به جنگل آهنگ در امتداد رودخانه باکره. رودخانه جریان به زمرد استخرهای که دارای آبشارها و پژمرده باغ. همچنین در امتداد رودخانه تا حدی از طریق chasms عمیق است صهیون باریک ودینگ پیاده روی.

دریاچه پارک ملی بودن 295-sq.-متر است در یک منطقه جنگلی در مرکز کرواسی. آن را به رسمیت شناخته شده برای زنجیره ای از 16 دریاچه تراس همراه با آبشارها که گسترش به یک دره عمیق و باریک سنگ آهک. گردشگاهها و پیاده روی مسیرهای پیاده روی ملایم در اطراف و در سراسر آب و الکتریکی قایق لینک 12 فوقانی و 4 جزئی دریاچه ها. بعد از پر سایت از Veliki با کف دست زدن, 78 متر ارتفاع آبشار.

یخچال های طبیعی:

پارک ملی گلیشر بودن 1,583-sq.-مایل است که یک منطقه بیابانی در مونتانا کوههای راکی با یخچال-حک قله ها و دره ها در حال اجرا به مرز کانادا. آن را صرف توسط کوهستانی. در میان اضافی 700 مایل از مسیرهای کوهنوردی, آن را به یک مسیر به جذاب پنهان دریاچه. این فعالیت های کوله پشتی, دوچرخه سواری و کمپینگ. حیات وحش متنوع در محدوده کوه بز به خرس گریزلی.

[ad_2]

ژاوی جریمه شد Previous post ژاوی جریمه شد
ماه چهره خلیلی درگذشت Next post ماه چهره خلیلی درگذشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.