جوانب مثبت و منفی از این سیاره تنها مراکش کتاب راهنما – یک نقد کتاب

[ad_1]

اگر شما را به سفر به عنوان من با شما موافقم که راهنمای سفر یکی از ابزار ضروری یک باید است. آنها بسیار مفید این معنا است که مقدار زیادی از زمان و تلاش است به ایجاد آنها را برای اطلاعات دقیق. برخی از آنها می تواند یک کمی بیش از حد تشویق و گاهی اوقات گیج کننده.

من از تجربه آموخته است که این امر می تواند یک اشتباه بزرگ برای چسبیدن به آنها را مذهبی به عنوان بسیاری از مسافران از انجام بسیاری از آنها اغلب از تاریخ قبل از آنها حتی منتشر شده است. آن را واقعا می تواند به خوبی قادر به دریافت بیشتر از این کتابهای راهنمای اما به اعتقاد من بهتر خواهد بود که شما یاد بگیرند که چگونه به استفاده از آنها صرفهجویی و تکیه بر قضاوت خود را بهتر. تنها سیاره اقتدار است وقتی که می آید به ایجاد راهنماهای سفر.

بیایید نگاهی به برخی از جوانب مثبت و منفی از این سیاره تنها مراکش کتاب راهنما. من در سفر به مراکش در یک هفته دو سفر را به تجربه “Red شهر” و تجربه خودم را در یک ماجراجویی از انواع و من با استفاده از تنها سیاره مراکش کتاب راهنما برای کمک به من در طول سفر من. من نمی دانم که چگونه به صحبت می کنند و هر یک فرانسوی یا عربی ساخته شده است که من صرفا وابسته به کتاب راهنما که بزرگ بود چرا که آن شامل عبارات اساسی است که هر کسی می تواند استفاده برای برقراری ارتباط اولیه مانند درخواست جهت.

چه بزرگ در مورد سیاره تنها مراکش است چگونه فصل ها و اطلاعات لجستیکی سازمان یافته هستند. آن را نیز تا به برخی از اطلاعات خوب در مورد امکانات رفاهی و چگونه می توانید در اطراف محل. وجود دارد حتی نقشه ها در کتاب راهنما که من فکر می کنم بسیار اساسی اما واقعا مفید هستند. من شنیده ام برخی از مردم نظر که آنها پیدا کردن نقشه گیج کننده است و نه مفید. همه من می توانم بگویم این است که “آن را برای من کار می کرد”.

نیز وجود دارد یک زن و شوهر از چیزهایی که در مورد آن است که من نمی خواهم. اول این سیاره تنها مراکش کتاب راهنما بسیار سنگین است که این امر می تواند یک کار سخت و طاقت فرسا به آن را در اطراف با شما. من به طور جدی به فکر پاره کردن برخی صفحات, اما به پایان رسید تا فقط فتوکپی آن صفحات من مورد نیاز است. یکی دیگر از چیزی است که من نمی خواهم این است که چگونه سیاره تنها اختصاص داده شده است که تعداد قابل توجهی از صفحات تاریخ و فرهنگ.

مطمئن شوید که آن را جالب و آموزنده, اما من فکر نمی کنم آن را عملا مفید برای یک مسافر در جاده ها است. من فکر می کنم مردم واقعا از آن بهره مند شوند اگر تنها سیاره اختصاص داده شده صفحات بیشتر اطلاعات در مورد رستوران ها در مراکش, فعالیت, سرگرمی, شب زنده داری, آرامش و مانند آن است که من مطمئن هستم که بسیاری از گردشگران به دنبال به جلو به تجربه و گرفتن برخی از اطلاعات مفید در.

من می خواهم بگویم که این کتاب راهنما به طور کلی مفید است حتی اگر آن را یک زن و شوهر از نقص جزئی. وجود دارد یکی دیگر از چیزی که من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن که من احساس می کنم واقعا مهم است که شما آگاه باشید. وجود دارد برخی از هتل ها و مدیران هتل ها در فاس است که با استفاده از قرار گرفتن در معرض خود را در کتاب راهنما برای شاهین و خدمات خود را به استفاده از برخی از مشتریان با بالا بردن قیمت های خود را فقط به خاطر آنها به ویژه در سیاره تنها مراکش.

بازدید از مراکش یکی از به یاد ماندنی ترین سفر تجربه است که من تا به حال و حتی اگر آن را به طور کامل بدون هیچ زحمتی رایگان آن بزرگ شده است! من صرف زمان کمتر خودم را از دست داد چون من تا به حال یک ابزار فوق العاده که به من کمک کرد, تحقیقات و همچنین تمام ترتیبات لازم یک مسافر باید جلوتر از زمان. تنها سیاره مراکش است که قطعا یک مرجع بزرگ وقتی که می آید به سفر و اکتشاف و ماجراجویی است.

[ad_2]

کرونایی شدن یکی از داوران خارجی لیگ فوتبال عربستان Previous post کرونایی شدن یکی از داوران خارجی لیگ فوتبال عربستان
Next post ۷ کرونایی در اردوی تیم ملی فوتبال سوریه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.