جو تیلور: اسب, ترینر توپ زن و آقایان

[ad_1]

جو تیلور متولد سیدنی در سال 1908 به ادموند بارتون تیلور که به دست آورده خود را نگه دارید به عنوان یک هتل cellarman و نورا کاترین Killalea.

تیلور اولین بار در زمان بوکس به عنوان یک مرد جوان, بازی های برگزار شده لیگ راگبی و پر به عنوان یک لایحه پوستر قبل از پیشرفت به مدیریت بوکسورهای و راگبی تیم های لیگ.

در سال 1932 او ازدواج ادیت آن ممکن است جانسون در سنت پیوس را کلیسای کاتولیک در Enmore. که اتحادیه همچنان ادامه داشت 8 سال تولید و پسر قبل از طلاق در سال 1944. اگر از شما خواسته شد در این مرحله او ادعا مشاغل صحاف و shipwright.

کمتر از یک ماه پس از ازدواج دوباره او به الیزابت واتسون. که تولید دو دختر قبل از او درگذشت و چپ تیلور یک مرد زن مرده.

تیلور شور و شوق در زندگی قمار و کسانی که سال های اولیه اغلب او را دیدم خروج از دستمزد خود را برای این هفته در مسیر.

دوره جنگ جهانی دوم تا به حال تیلور درگیر با Thommo دو تا مدرسه در اصل یک سری از غیر قانونی بازی با ورق است که آغاز شده توسط جورج مهمان در سال 1910 و در عمل برای بسیاری از سال در سیدنی. تیلور تکمیل این با برخی از یکنوع بازی ورق مدارس.

تیلور به ارمغان آورد رز, رستوران, بازگشت به زندگی در سال 1949 رقص آن مشهور رستوران باشگاه. آن را wildly محبوب با مسابقه مجموعه به خصوص در 50s و 60s و برجسته ماندگاری بالا و سرگرمی وارداتی از میان مکان های دیگر امریکا است.

در سال 1954 او گسترش یافته و با باز کردن کارلایل باشگاه در کینگز کراس که همچنین اثبات رسید. تاریخچه متحده که وجود دارد غیر قانونی امکانات بازی در محل باشگاه او را اما خوش مشرب چشم انداز را ارائه دهد که این فقط یک مورد از یک کسب و کار تلاش به لطفا به مشتریان خود. که در همان سال به عهده کنترل Thommo را پس از مرگ جورج مهمان.

به عنوان یک توپ زن, تیلور wagered با مورد علاقه همه کالا: نقد. او با استفاده از کارکنان خود را به عنوان ماموران به محل شرط خود را و لذت بردم موفقیت قابل توجهی در خود اسب به حدی است که دیگر امثال خود را باز کرد اسب پایین تر است. این جلوگیری نمی تیلور از تبدیل سود, اما و بود خود را مرد هنگامی که این موضوع از خرید اسب به وجود آمد.

مربیان توجه داشته باشید که prepped تیلور اسب برای او بودند Reg Farris ارشد و میانی و همچنین آلبرت جنگل و کوین هیز.

تیلور قمار در کارت و wagered در ظرف lickers به عنوان به خوبی. او در نظر گرفته شد “شکوه اگر unflamboyant,” قمار باز بود و منحصر به فرد نگرش که “پول چیزی جز شرط بندی مهمات” بود و بیشتر یک منبع از لذت از پایان دادن به خود است. بیل بزرگ واترهاوس به نقل از تیلور “یکی از معدود مردان در جهان است که به طور کامل نمی کند مورد لعنت به پول است.”

هیچ جا این نگرش بیشتر آشکار از روزی که تیلور با تجربه بزرگترین مسابقه پیروزی یک 1962 STC طلایی دمپایی سهام برنده برای اسب خود کارت تولد. او مشهور است برای داده اند بسیاری از بردن هزاران نفر در واقع به جفت خود را و از دست بقیه که یکی از اسب ها به پایان رسید مرده گذشته در آخرین مسابقه از روز است.

مدرن و روز رابین هود مانند تیلور است که اغلب توسط این شرکت شناخته شده او را نگه می دارد و تیلور لذت می برد برخی از معروفیت از طریق ارتباط خود را با شخصیت های مانند جک دیوی و دولت برتر سر رابرت به نام askin. او همچنین در ارتباط با عزرا نورتون ناشر سیدنی روزانه آینه و صاحب 1957 ملبورن برنده جام مستقیم قرعه کشی.

کمتر مورد پسند شاید آشنایان شامل confederates از قمار غیر قانونی جامعه یعنی لعن McPherson فرد اندرسون و Perce Galea.

تیلور به نظر می رسید نیز به داشتن ارتباط با اجرای قانون به دلیل استقرار نیروهای پلیس طراحی شده برای سرنگونی قمار غیر قانونی عملیات هرگز به نظر می رسید کاملا موثر در بستن مغازه.

در سال 1971 در سن 63 تیلور برای سومین بار ازدواج, ازدواج یک زن 46 ساله, منشی, پاتریشیا Moffit, لیست شغل خود را به عنوان رستوران. پنج سال بعد از مرگ او از یک حمله قلبی. او جان سالم به در برد توسط پسر از ازدواج اول او و دختران از دوم خود را.

تیلور میراث به ورزش punting برای همیشه خواهد بود که او می دانست که او اسب مفتخر بدهی های خود پرداخته و مهمتر از آن با سبک بزرگ و چند دشمنان است.

[ad_2]

ترامپ باز هم درباره ایران توهم زد Previous post ترامپ باز هم درباره ایران توهم زد
Next post انحصار صنعت لبنیات در دست ۴ نفر!؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.