حذف نام همسر در موسسه حقوقی تهران وکیل

حذف نام همسر در موسسه حقوقی تهران وکیل

[ad_1]

قانون جدید حذف طلاق از شناسنامه یا قانون جدید حذف نام همسر سابق از شناسنامه. همانطور که می دانید در صورت ازدواج مجدد زن و شوهر می توانند درخواست بدهند که اسم همسر سابق از شناسنامه حذف شود ولی این موضوع فقظ در صورتی انجام می پذیرد که اولا ازدواج دوم به صورت رسمی در دفترخانه ازدواج دوم به صورت رسمی در دفترخانه ازدواج ثبت شود و دوما زن یا شوهر در زندگی قبلی فرزندی نداشته باشند. یعنی در صورت وجود فرزند یا عدم ثبت ازدواج دوم به هیچ عنوان حذف طلاق از شناسنامه انجام نمی شود  قطعا برای حذف نام همسر از شناسنامه یا حذف طلاق از شناسنامه باید از وکیل یا امور ثبت احوال کمک بگیرند.

خدمات موسسه حقوقی تهران وکیل تعداد زیادی از وکلای متخصص ثبت احوال و امور شناسنامه را گرد هم جمع آوری کرده ایم تا در انجام این امور یاری بخش موکلان عزیز باشد. نکته مهمی که نیاز به تامل دارد این است که حذف نام همسر از شناسنامه صرفا با نامه پزشکی قانون یا گواهی سلامت از پزشک انجام می شود و بدون آن تحت هیچ شرایطی امکان انجام نیست و متاسفانه بارها دیده شده که موکلان از همه جا بیخبر اسیر دلالان و کارچاق کنان شده و شناسنامه جعلی دریافت کردن.

شناسنامه جدید که حذف نام همسر در آن انجام شده حتما باید از نوع جدید ( پاسپورتی ) باشد و تحت هیچ شرایطی نباید المثنی باشد. یعنی در صورتی که به صورت المثنی یا شناسنامه قدیمی باشد. می توان 100 درصد مطمئن باشید که شناسنامه جعلی تحویل گرفته اید و قطعا در اولین ارائه شناسانامه فوق به مشکلات کیفری عدیده ای برخود می کنید.

پیشنهاد ما به دوستانی که تمایل به حذف نام همسر یا پاک کردن نام همسر سابق از شناسنامه خود داشتن با مدارک به دفتر موسسه تهران وکیل مراجعه نمایند تا ابتدا استعلامات اولیه انجام گردد و سپس در صورتی که امکان انجام کار به صورت کاملا قانونی و بدون استرس بود. انجام کار حذف طلاق از شناسنامه خود را به ما بسپارند و با خیال آسوده به زندگی و شغل و بیزنس خود برسند.

برای مشاهده توضیحات تکمیلی و مدارک مورد نیاز جهت حذف نام همسر به سایت موسسه حقوقی تهران وکیل مراجعه نمایید یا با شماره تماس 02177221941 تماس حاصل نمایید. بدیهی است انجام پروسه پاک کردن اسم همسر سابق از شناسنامه در موسسه حقوقی تهران وکیل در کوتاه ترین زمان ممکن به صورت کاملا قانونی و با رای دادگاه صورت می پذیرد.

منبع : وکیل – www.tehran-atorney.com

*رپورتاژ آگهی

 

[ad_2]

Source link

۴۶۱۶ مورد ابتلای جدید به کرونا در کشور/فوت ۲۵۶ مبتلا Previous post ۴۶۱۶ مورد ابتلای جدید به کرونا در کشور/فوت ۲۵۶ مبتلا
هدیه خداوند به بندگانش چیست؟ Next post هدیه خداوند به بندگانش چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.