درد ناگهانی عضله مچ پا نشانه کرونا نیست

درد ناگهانی عضله مچ پا نشانه کرونا نیست

[ad_1]

به گزارش شفاف، حسن محمدی، فوق تخصص کنترل و درمان درد، در رابطه با ایجاد درد ناگهانی در عضله مچ پا و ارتباط آن با کرونا اظهار کرد: بروز ناگهانی و احساس درد‌های عضلانی در نواحی مچ پا یا بازو‌ها اگر علائمی همچون تب، سردرد و سرفه را همراه نداشته باشد، نشانه بیماری کرونا نیست.

این فوق تخصص کنترل و درمان درد ادامه داد: شایع‌ترین علت بروز درد‌های عضلانی، کشیدگی تاندون و آسیب‌های عضلانی است و ربطی به کرونا ندارد.

 محمدی گفت: در صورت بروز این درد‌ها باید علت را پیدا کنیم. در این شرایط بهتر است ورزش‌های سنگین را کمتر انجام دهیم، عضلات‌مان را گرم نگه داریم و از دارو‌های ساده ضد درد استفاده کنیم.

این فوق تخصص کنترل و درمان درد با اشاره به ادامه دار بودن درد در برخی از افراد بیان کرد: اگر درد‌ها بهبود نیابد، درمان‌ها به صورت فیزیوتراپی، یا از تزریقات داخل تاندونی مثل ارتوکین تراپی پیشنهاد می‌شود؛ در آخر عمل جراحی توصیه خواهد شد.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

تریمبل من و ولیعهد ابوظبی را نامزد دریافت جایزه صلح نوبل کرده است Previous post تریمبل من و ولیعهد ابوظبی را نامزد دریافت جایزه صلح نوبل کرده است
مرگ و میر کرونا در استان فارس بالاتر از میانگین کشوری است Next post مرگ و میر کرونا در استان فارس بالاتر از میانگین کشوری است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.