دریافت وام برای افزایش قدرت خرید در اقتصاد تورمی

دریافت وام برای افزایش قدرت خرید در اقتصاد تورمی

[ad_1]

متاسفانه با وجود اقتصاد تورمی، نه تنها ماه به ماه، بلکه روز به روز قیمت کالاها افزایش پیدا می‌کند، در نتیجه از ارزش درآمد و قدرت خرید افراد کاسته می شود. اما چه باید کرد؟

خرید اقساطی در این شرایط بهترین و منطقی‌ترین اقدام برای افزایش قدرت خرید و جلوگیری از کاهش ارزش درآمد است.

با استفاده از وام خرید اقساطی که دیجی‌پی برای کاربران فراهم کرده است، میتوان به جای پس‌آنداز کردن که به مرور از ارزش آن کاسته خواهد شد، با پشتوانه به درآمد ماه‌های آینده همین امروز کالای مورد نظر خود را خرید، در این صورت چند قدم از تورم جلوتر برداشته‌ایم، به نیازهای خود سریع‌تر پاسخ داده‌ایم، قدرت خرید خود را افزایش داده‌ایم و از کاهش ارزش درآمد و پس‌انداز خود جلوگیری کرده‌ایم.

 

دیجی‌پی با همکاری شبکه بانکی و شرکت‌های لیزینگ این امکان را برای کاربرانی که مایل به دریافت وام فوری خرید اقساطی هستند، فراهم کرده است. در صورتی که مایل به دریافت وام و اطلاع از شرایط آن هستید، روی  دانلود اپلیکیشن «دیجی‌پی» کلیک کنید، آن را نصب کنید و در منوی خرید اقساطی اپلیکیشن، درخواست خود را برای دریافت وام ثبت کنید.

[ad_2]

Source link

چرا دلار ارزان نمی‌شود؟ / نوساناتی که تمامی ندارد Previous post چرا دلار ارزان نمی‌شود؟ / نوساناتی که تمامی ندارد
بازی دوستانه تیم ملی فوتسال با ازبکستان/ ایران خاطره سال ۲۰۱۴ را زنده می‌کند Next post بازی دوستانه تیم ملی فوتسال با ازبکستان/ ایران خاطره سال ۲۰۱۴ را زنده می‌کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *