راستی آزمایی ادعای کرونا؛ آیا فولاد و استقلال بازنده می‌شوند؟

راستی آزمایی ادعای کرونا؛ آیا فولاد و استقلال بازنده می‌شوند؟

[ad_1]

به گزارش شفاف، در این مدت هم سعید آذری، مدیرعامل فولاد و هم سعید رمضانی سرپرست استقلال اعلام کردند بازیکنان این تیم علائمی نداشته‌اند، اما تست‌شان مثبت شده است. البته یکی از مواردی که سازمان بهداشت جهانی و همچنین وزارت بهداشت روی آن تأکید دارند همین موضوع بدون علامت بودن ابتلا به این ویرووس است که در برخی بیماران رخ می‌دهد.

با این حال مسئولان باشگاه استقلال مدارک و مستندات خود را در این زمینه در اختیار سازمان لیگ قرار داده‌اند و قرار است مسئولان باشگاه فولاد نیز طی روز‌های آتی بازیکنانی را که مشکوک هستند و یا تست شان مثبت شده برای راستی‌آزمایی و آزمایش مجدد به تهران اعزام کنند.

تمام این موارد در شرایطی رخ داده که لغو بازی‌های دیشب استقلال و البته فولاد در جم و قائمشهر دردسر بزرگی برای سازمان لیگ ایجاد خواهد کرد. فشردگی مسابقات لیگ برتر به حدی زیاد است که لغو این بازی‌ها فرصت دیگری برای مسئولان سازمان لیگ باقی نخواهد گذاشت تا بار دیگر این دیدار‌ها را برگزار کنند و یکی از دلایل اصلی مخالفت سازمان لیگ به همین دلیل است. هرچند باب شدن این موضوع نیز ترس دیگری است که می‌تواند بلای جان لیگ برتر و لیگ یک و البته سازمان لیگ باشد.

هنوز چند ساعتی از خبر عدم برگزاری دیدار فولاد و نساجی نگذشته است که تیم شهرخودرو هم اعلام کرده با شرایط موجود حاضر نیست در سیرجان به میدان برود. جالب است که به نوشته باشگاه خبرنگاران ؛ سپاهانی‌ها نیز ساز مخالف را کوک کرده‌اند و به نظر می‌رسد که ادامه این شرایط باعث ایجاد شرایط بسیار بدتری در لیگ برتر نوزدهم خواهد شد. از سویی پرسپولیس فاصله اش را به 12 امتیاز افزایش داده و کار قهرمانی اش به نظر مسجل شده است.

[ad_2]

Source link

Previous post خبر خوش مجلس از اختصاص سهام عدالت به ۱۰ میلیون جامانده
Next post تجاری طراحی داخلی برابر با راحت در محل کار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.