پس از برگزاری کنکور سراسری و نتایج آزمون ورودی ، داوطلبانی انتخاب رشته کنکور که مجاز به انتخاب رشته شده اند باید برای انتخاب رشته کنکور سراسری اقدام کنند. متأسفانه هر ساله برخی از داوطلبان به دلیل عدم اطلاع از نحوه انتخاب رشته مناسب کنکور سراسری و به دلیل اشتباه در انتخاب رشته دیگر ، مجبورند برای سال دیگر به دانشگاه بروند و در رشته مورد علاقه خود تحصیل کنند. بنابراین ، ناآگاهی انتخاب رشته کنکور نامزدها از نحوه انتخاب رشته مناسب می تواند تلاش یک ساله آنها را خراب کند.

انتخاب رشته کنکور 98

بنابراین ، در این مقاله ، کلیه موضوعات مربوط به انتخاب رشته کنکور سراسری ، از جمله زمان انتخاب رشته ، تاریخ انتشار دفترچه انتخاب رشته کنکور ، مشاوره در مورد انتخاب رشته ملی را بررسی خواهیم کرد دوره امتحان ورودی انتخاب رشته کنکور ، تأثیر سهمیه در انتخاب رشته و زمان نتایج نهایی. ما به دانش آموزان با دانش و آمادگی کامل پرداخت کرده ایم که سال آینده برای آزمون ورودی ملی انتخاب کنند.

داوطلبان مجاز به انتخاب 150 مکان برای انتخاب رشته کنکور دانشگاه های ملی و 100 مکان برای دانشگاه های آزاد برای انتخاب رشته آزمون ورودی هستند.

زمان انتشار جزوه انتخاب آزمون سراسری 98
طبق روال ، پس از اعلام نتایج کنکور سراسری انتخاب رشته کنکور ، سایت سازمان سنجش کتابچه انتخاب رشته آزمون ورودی را منتشر می کند. با توجه به زمان انتشار جزوه انتخاب رشته ، باید بگوییم که این جزوه پنجشنبه 8 مرداد از طریق سازمان سنجش آموزش کشور منتشر خواهد شد. لازم به ذکر است که انتخاب رشته کنکور شما کاندیداها باید برای همه گروههای آزمایشی (ریاضیات ، علوم تجربی ، علوم انسانی ، هنر و زبان) یک جزوه جداگانه تهیه کنید.

انتخاب رشته مجازی رایگان

مطالعه جزوه انتخاب رشته کنکور سراسری بهترین راه برای شناخت لیست کدهای دوره های کنکور سراسری ، ظرفیت پذیرش دروس و .. داوطلبان می بایست با استفاده از راهنمای انتخاب رشته کنکور ، رشته را آنلاین انتخاب کنند. انتخاب رشته کنکور . در دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور سراسری ، حق انتخاب 150 کد رشته محل را خواهید داشت. پیشنهاد می کنیم انتخاب های خود را بر اساس رتبه ، علاقه و همچنین در نظر گرفتن شغل آینده خود در اولویت قرار دهید و پس از طی کردن این مرحله انتخاب رشته کنکور ، از 15 رقم خود غافل نشوید.

انتخاب رشته کنکور سراسری

زمان انتخاب امتحان ورودی 98
با توجه به زمان انتخاب رشته کنکور ، باید توجه داشته باشید که تقریباً یک هفته پس از اعلام نتایج آزمون ورودی ، می توانید انتخاب رشته خود انتخاب رشته کنکور را از طریق وب سایت سازمان سنجش آموزش کشور ثبت کنید. داوطلبان مجاز به انتخاب دوره می توانند این کار را انجام دهند. برای انجام اقدامات لازم ، دوره انتخاب رشته کنکور کنکور سراسری 98 را انتخاب کنید. مدت زمان انتخاب رشته کنکور سراسری از 11 مرداد آغاز می شود و تا پنجشنبه 15 مرداد ادامه خواهد داشت.

انتخاب رشته مجازی گزینه دو

با توجه به اهمیت انتخاب رشته و این واقعیت که ممکن است برخی از داوطلبان نتوانستند در اولین فرصت انتخاب رشته خود را ثبت کنند انتخاب رشته کنکور ، سازمان سنجش دوره انتخاب رشته را تا روز شنبه 17 مرداد تمدید کرده است.

داوطلبان می توانند از دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری در ساعت مشخص به صورت آنلاین استفاده کنند تا کد رشته محل های انتخاب رشته کنکور مورد نظر خود را ثبت کنند. در صورت تمایل می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تلفنی ایران به روشی کاملاً تخصصی و به منظور مشاوره در مورد انتخاب رشته آزمون ورودی انتخاب رشته کنکور تماس بگیرید.

مدیرعامل جدید شرکت ملی پست منصوب شد Previous post مدیرعامل جدید شرکت ملی پست منصوب شد
ضرورت تمدید محدودیت‌ها حداقل تا اواسط شهریور Next post ضرورت تمدید محدودیت‌ها حداقل تا اواسط شهریور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.