رد اتهام دخالت ایران در انتخابات آمریکا

رد اتهام دخالت ایران در انتخابات آمریکا

[ad_1]

به گزارش شفاف، علیرضا میریوسفی شامگاه چهارشنبه در پاسخ به ادعای جان راتکلیف مدیر اطلاعات ملی دولت ترامپ که ایران و روسیه را به تلاش برای دخالت در انتخابات آمریکا متهم کرد، این مطلب را در صفحه توئیتری خود منتشر ساخت.

وی افزود: جهان شاهد تلاش‌های عمومی ناامیدانه آمریکا برای زیر سوال بردن نتیجه انتخابات خود در بالاترین سطح است. این اتهامات چیزی جز سناریوی دیگری برای تضعیف اعتماد رای دهندگان به امنیت انتخابات ایالات متحده نبوده و واهی است.

رایزن مطبوعاتی نمایندگی ایران در سازمان ملل متحد ادامه داد: ایران هیچ علاقه‎ای به دخالت در انتخابات آمریکا و هیچ ترجیحی برای نتیجه آن ندارد. آمریکا می‌بایست به اتهامات بدخواهانه و خطرناک خود علیه ایران پایان دهد.

این نخستین باری نیست که آمریکایی‌ها کشورهای دیگر را به دخالت در انتخابات خود متهم می‌کنند در حالیکه دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا بارها مدعی تقلب در انتخابات این کشور شده و کوشیده است سلامت آن را در صورت باخت خود زیر سوال ببرد.

[ad_2]

Source link

Previous post نابسامانی‌های آرد و گندم از کجا سرچشمه می‌گیرد؟
ابراز همدردی گروهی از عراقی ها از نبود ایرانی‌ها در مراسم اربعین Next post ابراز همدردی گروهی از عراقی ها از نبود ایرانی‌ها در مراسم اربعین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.