رستوران برای لذت بردن از افسانه و ظروف دهان آبیاری در La Herradura & Almunecar

[ad_1]

وجود دارد بسیاری از رستوران ها in La Herradura و Almunecar که ارائه غذای خوشمزه برای مهمان. همراه با منطقه ای و خوراک انواع غذاهای دریایی, شما را پیدا خواهد کرد شیک eateries که خدمت, ژاپنی, آسیایی, تلفیقی و مدرن اروپایی ظروف. یک لیست از رستوران ها که ارائه ظروف دهان آبیاری در La Herradura و Almunecar داده شده است در اینجا. این کمک خواهد کرد که شما را در انتخاب بهترین رستوران برای لذت بردن از مجلل مواد غذایی است.

Sardina

این یک محل مناسب برای لذت بردن از صرف شام یا ناهار با خانواده یا دوستان خود را. شما می توانید لذت بردن از غذاهای دریایی تازه در ساحل. شگفت انگیز است که به نشستن در ساحل مشرف به دریای مدیترانه است. آن است که بهترین نقطه برای لذت بردن از تماشای غروب آفتاب. رستوران نیز ارائه می دهد یک شمع شام با شریک زندگی خود را در شب و موسیقی آرامش بخش برای ایجاد یک عاشقانه مناسب محیط زیست است. شما می توانید انتخاب کنید از غذاهای دریایی, غذاهای تازه و سرخ شده یا کبابی. شما همچنین می توانید سعی کنید از غذاهای منطقه ای و ساردین رشته در کباب پخته شده و روی زغال داغ. روز یکشنبه شما می توانید لذت بردن از paella مانند مردم محلی.

سنبل هندی

رستوران ارائه می دهد نفیس ژاپنی فیوژن مواد غذایی که خواهد شد توسط هر کس در این گروه است. شما می توانید لذت بردن از زیبایی ارائه غذاهای آرامش بخش و beachside رستوران. منطقه ناهار خوری دارای یک فضای فوق العاده و افسانه وجود دارد نوار که در آن شما می توانید لذت بردن از یک نوشیدنی قبل یا بعد از غذا. این منو شامل خوشمزه گیاهی و غیر گیاهی گزینه ها و غذاهای بین المللی با یک مدیترانه ای یا ژاپنی و تاب است. بهترین چیزی که به سعی کنید ماهی تن است Carpaccio ترد میگو تمپورا و یا مناقصه هشت پا با آبش سیب زمینی و روغن ترافل.

شرکت VM

رستوران واقع شده است در یک خواب آلود پلازا از مجموعه Almunecar ساحل. این هتل در خدمت خلاق اسپانیایی غذاهای با یک پیچ و تاب. شما می توانید لذت بردن از یک تجربه ناهار خوری رسمی از دیگر رستوران ها. کارکنان دوستانه و دکور معاصر است با گرم زرشکی و سفید منسوجات. شما می توانید لذت بردن از زیبایی ارائه شده است ، شما می توانید سفارش خلاق خوراک شناس tapas انتخاب کنید و یا از مزه کردن منوها.

رستوران پلاک 20

در اینجا شما می توانید لذت بردن از غذاهای اروپایی با یک منو کوچک است که ارائه می دهد چیزی جدید در هر روز است. رستوران آن شناخته شده است, خلاق, غذاهای اروپایی. آن واقع شده است و در خط مقدم به ساحل و شما می توانید یک نگاه اجمالی از دریا از تراس و داخل اتاق ناهار خوری. شما می توانید سفارش به زیبایی ارائه مواد غذایی و می توانید لذت بردن از همان در پشت گذاشته و آرام. غذاهای فصلی مانند خشکیده تن ماهی و گوشت گوزن و آهو کمر نیز خدمت کرده است در اینجا. شما می توانید وعده های غذایی خود را با یک شراب خوشمزه برای شام خود را لذت بخش است.

بلو مارینا

رستوران ارائه می دهد سنتی تاپاس اسپانیایی و منطقه ای ظروف. اگر شما می خواهید برای لذت بردن از غذا با یک نوشیدنی در یک, به عقب گذاشته, محیط زیست, آن نقطه ایده آل. این هتل ارائه می دهد خوشمزه tapas و نوار اسنک زیبایی. این رستوران واقع در پایین سمت جاده خاموش ساحلی و یک نقطه مورد علاقه برای مردم محلی. شما همچنین می توانید لذت بردن از کوفته در یک زبانه دار سس گوجه فرنگی که خوشمزه است.

Chaleco

آن را جای دیگری است که در خدمت غذاهای فرانسوی در یک خانواده دوستدار محیط زیست است. آن است که واقع در حومه Almunecar و یک محل مناسب برای جشن گرفتن مناسبت های خاص. کارکنان در خدمت به خوبی اجرا غذاهای فوق العاده و اتاق ناهار خوری.

[ad_2]

Previous post مراقب باشید از کرونا رکب نخورید
اینفوگرافیک / نکاتی برای جلوگیری از گرمازدگی Next post اینفوگرافیک / نکاتی برای جلوگیری از گرمازدگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *