رونمایی از ویدئوی «یک سال تا المپیک» با حضور شناگری که سرطان خون دارد

[ad_1]

به گزارش شفاف، دقیقاً یک سال دیگر در چنین روزی بازی‌های المپیک  توکیو به طور رسمی و با برگزاری مراسم افتتاحیه آغاز خواهد شد، هرچند که مسابقات این رویداد بزرگ ورزشی از  جولای استارت خواهد خورد.

در فاصله یک سال تا آغاز بزرگترین رویداد ورزشی در دنیا، مسئولان برگزاری با انتشار یک ویدئو «یک سال تا المپیک» را جشن گرفتند.

این ویدئوی تقریباً  دقیقه‌ای حامی پیام‌هایی برای حمایت از همه ورزشکاران با هدف شرکت در المپیک سال آینده بود و راس ساعت 20 به وقت محلی، یعنی زمان آغاز مراسم افتتاحیه المپیک به نمایش گذاشته شد.

چهره اصلی این ویدئو ورزشکاری به نام «ریکاکو ایکی» بانوی شناگر 20 ساله ژاپنی است. این شناگر که با بیماری لوسمی یا همان سرطان خون دسته و پنجه نرم می‌کند، پیام صمیمانه‌ای را به اشتراک گذاشته و در پیامش از همه دعوت می‌کند تا گامی به جلو تا زمان افتتاحیه بازی‌ها بردارند.

ریکاکو ایکی دسامبر 2019 و پس از 10 ماه که تحت مراقب و درمان قرار داشت، از بیمارستان مرخص شد و در 17 مارس 2020 برای نخستین بار پس از 406 روز دوباره به آب زد. این شناگر سابقه کسب 6 طلا و 2 نقره در بازی‌های آسیایی 2018 را دارد؛ بازی‌هایی که به عنوان ستاره آن نیز معرفی شد.

 

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

ماجرای برخورد سیارک به کره زمین در روز جمعه چیست + عکس Previous post ماجرای برخورد سیارک به کره زمین در روز جمعه چیست + عکس
حضور ۱۲ تیم در لیگ برتر والیبال قطعی شد Next post حضور ۱۲ تیم در لیگ برتر والیبال قطعی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *