زلزله‌های نوبران و آوج مصدومی نداشتند

زلزله‌های نوبران و آوج مصدومی نداشتند

[ad_1]

به گزارش شفاف، مجتبی خالدی، سخنگوی اورژانس کشور در گفت و گویی, اظهار کرد: زمین لرزه‌ای به بزرگی ۵.۴ ریشتر مرز استان‌های قزوین و همدان – حوالی آوج و رزن را لرزاند.

او افزود: ۴ تیم ارزیاب از سازمان اورژانس کشور به محل اعزام شدند.

خالدی بیان کرد: تمام بیمارستان‌ها و اورژانس در حالت آماده باش هستند، همچنین بیمارستان صحرایی قزوین و اتوبوس آمبولانس‌ها نیز آماده خدمت رسانی به مصدومان احتمالی هستند.

او افزود: در حال حاضر به بالگرد اورژانس اجازه پرواز داده شده تا منطقه را مورد ارزیابی قرار بدهد. پایگاه هاى اورژانس در منطقه به صورت کاملاً آماده باش در آمده اند.

سخنگوی اورژانس کشور ادامه داد: تا کنون گزارشی مبنی بر بروز صدمات جانی یا خسارات مالی به دست ما نرسیده است.

خالدی درباره زلزله استان مرکزی گفت: زمین لرزه ای هم به بزرگی ۳.۸ ریشتر در عمق ۱۰ کیلومتری از سطح زمین در نوبران استان مرکزی رخ داد، براین اساس سه تیم ارزیاب به محل حادثه اعزام شد.

او گفت: بر اثر وقوع این زمین لرزه تا به این لحظه مصدوم یا فوت افراد گزارش نشده است. این زلزله در مناطق غرب تهران و استان البرز احساس شده است.

انتهای پیام/ 

 

[ad_2]

Source link

برنامه‌ ترامپ برای ناهموار کردن مسیر بایدن درباره ایران Previous post برنامه‌ ترامپ برای ناهموار کردن مسیر بایدن درباره ایران
نوعی از چای که فشار خون شما را تنظیم می‌کند/از تقویت سیستم ایمنی بدن تا کاهش وزن Next post کاهش وزن و فشار خون با یک نوشیدنی خوش طعم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.