سرپرست دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار منصوب شد

سرپرست دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار منصوب شد

[ad_1]

به گزارش شفاف، منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، در حکمی منصور کیانی مقدم را به سمت سرپرست دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار منصوب کرد.

در این حکم آمده است:

با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جناب‌عالی، به موجب این حکم به سمت سرپرست دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار منصوب می‌شوید.

انتظار می‌رود با بهره‌مندی از تجارب اعضای هیئت علمی دانشگاه، امکانات و همچنین جامعه نیکوکاران حامی آموزش عالی، وظایف سرپرستی دانشگاه را بر پایه قوانین، سیاست‌ها و برنامه‌های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و مأموریت‌های تعیین شده برای آن دانشگاه به انجام رسانید.

امید است با رعایت منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در حفظ بیت‌المال و صرفه‌جویی در هزینه‌ها، پرهیز از تجمل‌گرایی، تقویت نظم و انضباط اداری، رعایت دقیق مقررات مالی و ارتقای علمی، فرهنگی و اجتماعی آن دانشگاه، اهتمام ورزید.

منصور کیانی مقدم، متولد ۱۳۴۳ و دانشیار دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار است.

او دکترای خود در رشته تکنولوژی حمل و نقل دریایی را از دانشگاه لیورپول انگلستان دریافت کرده و دارای گواهینامه بین المللی شایستگی افسری ناوبری کشتی‌های اقیانوس پیمای تجاری و مسافربری است. 

کیانی مقدم راهنمایی و مشاوره پایان نامه و رساله ۴۸ دانشجوی کارشناسی ارشد و دکتری و چاپ بیش از ۳۵ مقاله علمی در مجلات معتبر بین المللی و دو عنوان کتاب را در کارنامه علمی خود دارد.

او علاوه بر فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی، معاونت‌های آموزشی، پژوهشی و فناوری و دانشجویی و فرهنگی دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار را در دوره‌های مختلف و همچنین نمایندگی وزیر علوم در هیئت نظارت بر تشکل‌های اسلامی این دانشگاه را برعهده داشته است.

وزیر علوم همچنین در نامه جداگانه‌ای از خدمات محمود نصیری، رئیس سابق دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار در زمان تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

Previous post Tahina – آماده سازی و استفاده
Next post تندوری رس در کوره های

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *