سفرم به آمریکا امنیتی بود/ درباره حزب‌الله صحبت نکردیم

سفرم به آمریکا امنیتی بود/ درباره حزب‌الله صحبت نکردیم

[ad_1]

به گزارش شفاف، «عباس ابراهیم» رئیس اداره امنیت عمومی لبنان که چهارشنبه هفته گذشته به آمریکا رفته، امروز (شنبه) درباره این سفر توضیحاتی داد.

بر اساس گزارش وبگاه «النشره»، عباس ابراهیم گفت، سفرش به واشنگتن جنبه امنیتی داشته و سفری موفق بوده است.

وی افزود، حامل پیام سیاسی از آمریکا برای مقامات لبنانی نیست و در این سفر آنچه حس کرده، تمایل به ثبات لبنان و تشکیل هر چه سریعتر دولت در این کشور بوده نه اینکه آمریکایی‌ها بر روی شخص خاصی برای ریاست دولت آینده لبنان نظر داشته باشند.

ابراهیم تأکید کرد: در این سفر به موضع حزب‌الله گریز زده نشد و عنوان اصلی سفر همان تسریع در تشکیل دولت بوده است.

پیش‌تر برخی رسانه‌ها مدعی شده بود، سفر پنج روزه عباس ابراهیم به واشنگتن در درجه اول برای رایزنی بر سر گروگان‌های آمریکایی در دمشق است و وی با تعدادی از مقامات آمریکایی از جمله «رابرت اوبرایان» مشاور امنیت ملی آمریکا دیدار خواهد کرد.

«عباس ابراهیم» در ژوئن ۲۰۱۹ برای آزادی یک شهروند آمریکایی به نام «سام گودوین» که ۶۲ روز در سوریه در بازداشت به سر می‌بُرد، واسطه شد. یک ماه پس از آن نیز یک فرد کانادایی به نام «کریستین لی باکستر» با اقدام «عباس ابراهیم» از سوریه به کشورش بازگشت. هر دوی آن‌ها در پوشش راننده کامیون وارد سوریه شده بودند.

[ad_2]

Source link

اپل چگونه 5G را در آیفون 12 پیاده‌سازی کرده است؟ Previous post اپل چگونه 5G را در آیفون 12 پیاده‌سازی کرده است؟
تی نکست سریع ترین سرویس ارسال بسته برای فروشگاه های اینترنتی Next post تی نکست سریع ترین سرویس ارسال بسته برای فروشگاه های اینترنتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.