سهام کدام شرکت‌ها بیشترین رشد قیمت را داشتند

[ad_1]

به گزارش شفاف، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با رشد ۲۷ هزار و ۴۱۲ واحدی در ارتفاع یک میلیون و ۷۴۵ هزار و ۷۶۲ واحد به کار خود پایان داد و بیش از ۸ میلیارد و ۹۶۹ میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۱۵ هزار و ۶۷۴ میلیارد تومان در بیش از یک میلیون و ۷۴۵ هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های نیرو محرکه، فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش و پتروشیمی خراسان امروز بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های سیمان اصفهان، سیمان هرمزگان و سیمان شاهرود بیشترین افت قیمت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازار‌های فرابورس ایران هم معامله ۳ میلیارد و ۸۵۲ میلیون ورقه به‌ارزش ۱۲ هزار و ۲۷۶ میلیارد تومان در ۹۴۶ هزار و ۷ نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۲۵۲ واحد رشد کرد و در ارتفاع ۱۸ هزار و ۶۴ واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های داروسازی تولید دارو، تولید برق ماهتاب کهنوج و کشت و صنعت دشت خرمدره بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های بیمه دی، آ. س. پ و شیر پاستوریزه پگاه گلپایگان بیشترین کاهش قیمت را تجربه کردند.

[ad_2]

Source link

Previous post چگونه کافه فضای داخلی می تواند به طور مستقیم یا غیر مستقیم تحت تاثیر قرار فروش آن
Next post چرا اپوکسی کفپوش مناسب برای رستوران ها?

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.