ششمین فراخوان پذیرش سرباز امریه پژوهش‌یار اعلام شد

ششمین فراخوان پذیرش سرباز امریه پژوهش‌یار اعلام شد

[ad_1]

به گزارش شفاف، وزارت علوم، با هدف به کارگیری نیرو‌های متخصص با مدرک کارشناسی ارشد و یا دکتری در دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها و پارک‌های علم و فناوری سراسر کشور جهت بهره‎ مندی از خدمات آنان در امور پژوهشی و کار در آزمایشگاه‌ها به تشخیص معاونت پژوهش و فناوری از مشمولان واجد شرایط دعوت به همکاری می‌کند.

 پایگاه اینترنتی جذب نیروی امریه وزارت علوم با انتشار فراخوانی برای ششمین بار، تاریخ آغاز ثبت نام نسبت به جذب سرباز امریه پژوهش یار در وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را اعلام کرد.

بر اساس این فراخوان به‌منظور ایجاد فرصت برابر و رعایت عدالت برای تمامی مشمولان وظیفه و دانش‌آموختگانی که تمایل به گذراندن دوره سربازی خود در قالب نیروی پژوهش یار امریه را دارند با داشتن برگه اعزام با تاریخ ۱۳۹۹/۸/۱ می‌توانند جهت اطلاع از اعلام نیاز استان‌ها، شرایط جذب و مدارک مورد نیاز از تاریخ یک مرداد لغایت ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ نسبت به ثبت نام در سایت امریه وزارت علوم اقدام کنند.

نتایج اولیه این ثبت نام جهت تایید یا رد درخواست در تاریخ ۲۶ مرداد ۱۳۹۹ اعلام خواهد شد.

تاریخ اعلام نیاز دانشگاه‌ها برای این دوره دهم تیر بوده و تاریخ بررسی اولیه درخواست‌ها نیز از ۲۰ مرداد لغایت ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ خواهد بود.

گفتنی است متقاضیانی که تمایل به گذراندن خدمت سربازی خود در قالب امریه را دارند بایستی در تاریخ مقرر شده نسبت به ثبت‌نام و بارگذاری مدارک اعلام شده در سایت امریه وزارت علوم و تکمیل فرم‌های پیوستی اقدام تا درخواست این دانش‌آموختگان بر اساس دارا بودن صلاحیت عمومی جذب در دستگاه‌های دولتی و وزارت علوم  و پس از کسب امتیاز لازم در مصاحبه تشخیص توانایی کار در آزمایشگاه و امور پژوهشی بررسی و از طریق پنل ثبت نام متقاضی نتایج اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

پرسپولیس یک - فولاد صفر/ گام بلند شاگردان یحیی برای کسب عنوان قهرمانی Previous post پرسپولیس یک – فولاد صفر/ گام بلند شاگردان یحیی برای کسب عنوان قهرمانی
برنامه‌های دیدار ظریف با مقامات عراقی+جدول Next post برنامه‌های دیدار ظریف با مقامات عراقی+جدول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.