طرح مبارزه با تبانی در هفته‌های آخر لیگ‌های فوتبال

مبارزه با تبانی در هفته‌های آخر لیگ‌های فوتبال

[ad_1]

جلسه هماهنگی به جهت تشدید کنترل و نظارت بر مسابقات هفته‌های پایانی مسابقات لیگ در همه رده‌ها برگزار شد.

به گزارش شفاف، جلسه هماهنگی، کنترل و نظارت بر مسابقات هفته‌های پایانی مسابقات لیگ در همه رده‌ها (لیگ برتر، لیگ دسته اول، دوم و سوم) برگزار شد. در این جلسه مقرر شد برای مسابقات هفته‌های پایانی داوران مجرب و با عملکرد مناسب انتخاب شوند. در ضمن مسئولان برگزاری مسابقات نیز با توجه به اهمیت و حساسیت ویژه مسابقات متناسب با آن مسابقه انتخاب شوند.

در خصوص شرایط مشکوک به شرط بندی نیز کارگروه ویژه‌ای تشکیل و گزارش‌های واصله را جهت پیشگیری لازم اعمال نمایند. در مسابقات هفته‌های پایانی در تمام مسابقات ناظران ویژه‌ای از حراست، کمیته‌های اخلاق و انضباطی فدراسیون فوتبال حضور دارند و به دقت مسابقات و اتفاقات آن را رصد می‌کنند.

با توجه به وضعیت قرمز کرونا در برخی استان‌ها جهت ورود و استقرار تیم‌های میهمان هماهنگی و مکاتبات لازم جهت ورود و استقرار تیم‌ها انجام شود. از تمامی مسابقات فیلمبرداری شود و درخواست برای جلوگیری از پخش مستقیم مسابقات از مبادی تبانی تلقی و منظور شود.

پیش‌تر باشگاه پرسپولیس در اعتراض به صحبت‌های یکی از مجریان صدا و سیما درخواست کرده بود که از ورود دوربین‌های صداوسیما به ورزشگاه در بازی‌های این تیم ممانعت به عمل آید. همچنین برخی تیم‌های لیگ یکی درخواست کرده بودند که بازی‌های تیمشان پخش مستقیم نشود.

[ad_2]

Source link

Previous post نیویورک رستوران هفته 2008 – تجربه نیویورک را بدون شکستن بانک
Next post تنوع در غذای هندی – از Tandoori مرغ به دام Aloo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *