عجیب و غریب غذاهای هندی – مزه غنای!

[ad_1]

غذاهای هندی مشهور است در سراسر جهان برای آن غیر معمول ادویه جات ترشی جات و اولویت برای یک طیف وسیعی از سبزیجات است. از این رو آن است که در همه سخت و یا پیچیده برای افراد به طبخ غذاهای گیاهی هند. این دستور العمل های ذکر شده در زیر به سقوط متمایز گروه های مواد غذایی.

انواع مختلف نانهای مورد استفاده در غذاهای گیاهی هند. افراد می توانند با آماده شدن باور نکردنی حیطه ی دستور غذاها مانند نان شکم پر با سیب زمینی سرخ شده, سیب زمینی کوفته chapatti ساخته شده از شکر قهوه ای chapattis ساخته شده از گندم کامل کره روشن, تخت, نان از آرد ذرت سرخ شده با نان مسطح با چاشنی ذرت چاشنی ترش, پنکیک, چاشنی ماکارونی و نان مسطح ساخته شده از گندم کامل با رنده چاشنی تربچه. همچنین شامل سرخ شده اغراق مسطح نان ساخته شده از گندم شرقی سالاد ساخته شده از کاهو پیچ و رشته فرنگی سرخ شده, سیب زمینی شکم پر خمیر جیب چاشنی گندم با نخود دور سرخ شده و نمک ترشی, تخت, نان ساخته شده از آرد سفید, ماست و اسفناج, چاشنی سالاد و شیرین chapatti.

بیشتر دستور العمل سس تند به معنای فرو بردن نان مسطح ساخته شده از گندم پر شده با شیرین رب لوبیا, پخته, تخت, نان ساخته شده از گندم کامل تست با ساندویچ خوشمزه توفو بدونیم و چاشنی برنج و ماکارونی ساخته شده از آرد نخود را با گوجه فرنگی.

دوست داشتنی لب chutneys می تواند لذت می بردند توسط افراد در آشپزی گیاهی هند. آنها می توانند تهیه خوشمزه گوجه سبز, ترشی, نارگیل, ترشی, سیب و کره ترشی گشنیز, ترشی سیر, ترشی, dosa, ترشی انبه, ترشی, فلفل, ترشی پیاز, ترشی, تاریخ و ترشی آلوچه بادام زمینی ترشی, قند و آلوچه ترشی کدو سبز, ستون فقرات, ترشی و

ماست و ترشی.

دلپذیر و گناه, دسر, در, آشپزی گیاهی هند می تواند لذتبخش شوربا توسط افراد است. آنها می توانند خش خش کردن هویج burfi تخم مرغ کمتر پوسته پوسته کوکی نارگیل و شیرین, glazed doughnut دیسک سخن بی معنی وبیهوده ساخته شده از شکر قهوه ای, کنجد, شکننده, شیرین, توپ های ساخته شده از نخود کرکی حلوا و نارگیل burfi – شیرین مربع ساخته شده از نارگیل تازه و شیر. غذاهای دیگر شامل گندم توپ با کرم غنی کرکی بادام زمینی مربع گندم حلوا با شیر توپ آغشته به شربت شیرین rasmalai شیرین مربع ساخته شده از آرد نخود و تخصص سالاد میوه.

هنوز دستور العمل های بیشتر در حال توپ شیرین ساخته شده از گندم و آرد و ماکارونی payasam, sheera نخود, مربع, کبابی, اسپایسی, برنج, پودینگ, shrikhand شیرین chirote, fudge, ساخته شده از پودر شیر, شیرین, shankir با palla و شیرین سرخ شده در خمیر.

آشپزی گیاهی هند برنج آماده سازی را می توان چشیده توسط افراد است. آنها می توانید طبخ برنج پلو, بادمجان, برنج, برنج تند, شیرین, زعفران, برنج, فرنی ساخته شده از دانههای برنج, برنج با رنگ سبز moong لوبیا و ماست و برنج و سبزیجات مخلوط برنج. آنها همچنین می توانند خش خش کردن لذیذ, سالاد مانند سالاد کلم چغندر سالاد خیار و ماست چاشنی سالاد هویج و ماه, لوبیا, سالاد و سالاد هویج.

معتبر فرآورده های گیاهی و اشتها آور, سوپ, در, آشپزی گیاهی هند می تواند لذت می برد توسط افراد است. این افراد می توانند با درست کردن غذاهای خوشمزه مانند بادام زمینی, سوپ سبزیجات, سوپ عدس, سوپ عدس, سوپ ماست, نخود با ادویه جات ترشی جات تند عدس با ادویه جات ترشی جات و پیازچه, ادویه جات ترشی جات و بادام زمینی در پوره بادمجان, پیاز و گوجه فرنگی در تند, نخود, نخود چشم سیاه و سفید کاری و ریکوتا مربع با چاشنی اسفناج.

[ad_2]

Previous post حذف آلاینده‌های نفتی از آب زیرزمینی با کمک پوست گردو
آزمون زبان وزارت بهداشت با رقابت ۱۹۷۵ داوطلب برگزار شد/ ۱۷ داوطلب کرونایی بودند Next post آزمون زبان وزارت بهداشت MHLE برگزار شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *