فایل ویدئویی ۳۹ ثانیه‌ای حزب الله که تل آویو را وحشت زده کرد

فایل ویدئویی ۳۹ ثانیه‌ای حزب الله که تل آویو را وحشت زده کرد

[ad_1]

به گزارش شفاف، رأی الیوم در گزارشی آورده است: اندکی پس از آنکه سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان در سخنانی مهم رویکرد سیاسی حزب الله لبنان و متحدانش در قبال سیاست خصمانه دولت آمریکا در قبال سوریه و لبنان را ترسیم کرد و طی آن نصرالله اعلام کرد که مرگ برای دشمنان خواهد بود و ما با گرسنگی از بین نمی‌رویم و این اشاره‌ای بسیار مهم به این بود که به رویکرد نظامی روی آورده می‌شود؛ امروز اولین پیام مهم از حزب الله به تل آویو از طریق فایل ویدئویی که اداره اطلاع رسانی جنگی وابسته به حزب الله با عنوان «کار را تمام می کنیم» منتشر کرد، رسید.

این رسانه می‌نویسد: این فایل ویدئویی که به زبان عربی است، مختصات مراکز حساس اسرائیلی در عمق فلسطین اشغالی را نشان می‌دهد که در آن سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان از توان مقاومت لبنان برای هدف قرار دادن اهداف اسرائیلی سخن می‌گوید. دبیر کل حزب الله لبنان در این فایل ویدئویی می‌گوید: «نه تنها توان هدف قرار دادن تل آویو به عنوان شهر را داریم بلکه انشاالله و با یاری خداوند، توان هدف قرار دادن اهداف بسیار حساس و خاص در تل آویو و هر منطقه دیگری از فلسطین اشغالی را داریم. هر کاری که می‌توانستید انجام دادید تا مانع شوید اما کار تمام شده است».

 فایل ۳۹ ثانیه‌ای حزب الله لبنان که تل آویو را وحشت زده کرد

رأی الیوم نوشت: رسانه‌های اسرائیلی این فایل ویدئویی را مورد توجه و اهتمام زیادی قرار دادند و آنرا به مثابه پیامی به تل آویو برشمردند که موشک‌های نقطه زن حزب الله عملیاتی شده است و در هر نبرد نظامی آتی میان حزب الله و اسرائیل به کار گرفته خواهد شد؛ اما به نظر می‌رسد که حزب الله پروژه اش برای در اختیار گرفتن موشک‌های بسیار دقیق را مدتها قبل و نه الان به پایان رسانیده است.

این رسانه آورده است: این فایل ویدئویی در راستای جنگ روانی حزب الله علیه اسرائیل است. همچنین این سرآغاز تنش تدریجی است که حزب الله بخشی از آن است که احتمالاً ائتلاف مقاومت در واکنش به سیاست گرسنه نگه داشتن و فشار حداکثری که دولت آمریکا علیه سوریه و لبنان دنبال می‌کنند، بدان روی خواهند آورد و در قانون قیصر (سزار) علیه سوریه که به مثابه اعلان جنگ علیه این کشور با استفاده از سلاح تحریم، هویدا شده است.

[ad_2]

Source link

برنامه ۲۵ ساله همکاری‌های جامع ایران و چین تصویب شد Previous post برنامه ۲۵ ساله همکاری‌های جامع ایران و چین تصویب شد
Next post اورتون دومین تساوی فصل لیورپول را رقم زد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.