فدراسیون فوتبال می‌خواهد در دادگستری به من «جام خدمت» بدهد!/ 600 هزار یورو پول کی‌روش را من دادم

[ad_1]

به گزارش شفاف، محمدرضا زنوزی در گفت‌وگوی تلفنی با رادیو ورزش، درخصوص شکایت فدراسیون فوتبال گفت: جریان خاصی نیست. آقایان چندین جلسه برای تقدیر از من تدارک دیده و «جام خدمت» سفارش داده بودند که نتوانستم خدمت‌شان برسم. آنها می‌خواهند در دادگستری و قوه قضاییه جام خدمت را به من اهدا کنند تا زحمات هشت ساله برای جابجایی تیم ملی با هواپیمای اختصاصی و هزینه را پاسخ دهند.

وی با اشاره به اقداماتش برای تیم ملی فوتبال عنوان کرد: در زمان بازگشت ملی‌پوشان به کشور، پاداش آنان را داخل هواپیما پرداخت کردم و تمامی بازیکنان تیم ملی این مسائل را می‌دانند. 9 سال پیش موقع آمدن کارلوس کی‌ر‌وش، 600 هزار یورو پول با شرط رسانه‌ای نشدن موضوع به فدراسیون فوتبال دادم که این پول طی سه الی چهار سال، با نرخ ارز کمتر به بنده بازگردانده شد. من این کارها را برای مردم انجام دادم. آنها به خاطر این کارها می‌خواهند به من جام خدمت بدهند.

مالک باشگاه تراکتور تبریز با بیان اینکه از شکایت‌ها نمی‌ترسد، خاطرنشان کرد: من گرگ بالان‌ دیده‌ام. هواداران و تیم‌های شهرستانی از من انتظار دارند. یک عمر تیم‌های شهرستانی را اذیت کردند و حالا من مقابل آنها ایستاده‌ام.

زنوزی در پاسخ به این پرسش که آیا از حضور در لیگ برتر انصراف می‌دهد یا خیر، گفت: تصمیم‌گیری در این خصوص را به هواداران واگذار کرده‌ایم. عصر امروز (یکشنبه) در نامه‌ای به فیفا، جریانات فدراسیون فوتبال و مشکلات اساسنامه را به فیفا اعلام خواهیم کرد. مردم از این افراد جواب می‌خواهند. مدیران بگویند که طی دوران مدیریت خود، چه کار فوتبالی و اقتصادی کرده‌اند؟ من هم یک نفر از مردم هستم. خدا را شکر تریبون به دست بنده رسیده و از طرف مردم می‌گویم که پاسخگو باشید.

وی با اشاره به مصاحبه وزیر ورزش درخصوص مبارزه با فساد تصریح کرد: حرف من هم همین است. آقای وزیر محترم ورزش! شما مبارزه با فساد را از زیرمجموعه‌های خود همچون فدراسیون فوتبال آغاز کنید. ببینید چه اتفاقاتی در فوتبال می‌افتد. کی‌روش را به خاطر یک تیم خاص می‌برند و با احساسات مردم بازی می‌کنند. سالانه 2.2 میلیون یورو هزینه‌ می‌کنیم، اما الان مردم سرخورده شده‌اند و صعودمان به جام جهانی به اما و اگر بستگی دارد.

مالک باشگاه‌های تراکتور و ماشین‌سازی تبریز با بیان اینکه مدیران دولتی به فکر حفظ صندلی خود هستند، گفت: اکثر باشگاه‌ها مخالف برگزاری لیگ هستند، اما چون تیم آنها دولتی است. مصاحبه می‌کنند ولی نامه نمی‌دهند. نامه هم دادند، اما چرا جوابی به آن داده نشد؟ خواستیم جلسه‌ای بگذارند تا به خرد جمعی برسیم. چرا باید بگویند ما تصمیم‌گیرنده هستیم؟ ما تصمیم گرفتیم شما آنجا بنشینید و شما زیرمجموعه مجمع هستید، نه اینکه مجمع زیرمجموعه شما باشد.

زنوزی با اشاره به اظهارات اخیر رئیس پیشین فدراسیون فوتبال اظهار داشت: محمد دادکان افشاگری کرد و گفتند شما را به دادگاه می‌بریم. با من هم همین کار کردند و می‌خواهند مرا به دادگاه بکشند. حرف من حرف 80 میلیون نفر است. چرا نمی‌خواهید پاسخ دهید؟ آیا این مدیران که می‌گویند بانوان بدون پول بازی کنند، خودشان بدون پول کار می‌کنند؟ من به فوتبال ملی و باشگاهی کمک کردم. شما که از من شکایت می‌کنید، از جیب خودتان یک ریال هزینه کردید؟ من هزینه کردم و وقتی تیم ملی موفق شد، گفتند در جلسه‌ای شرکت کنم که نپذیرفتم و گفتم این کارها را برای مردم انجام دادم.

«شما که اقتصاد، مسائل فنی و برنامه‌ریزی فوتبال را در دست دارید، بگویید در این 10 سال چه کردید.» وی ضمن بیان این جمله گفت: گفتم آقازاده‌ها برای فوتبال تصمیم می‌گیرند. اگر به خودتان نمی‌گیرید، چرا شکایت می‌کنید؟ حرف من مستند است و نماینده مجلس آن را تایید کرده است. قراردادهای اسپانسری، تیم ملی و سرمربی این تیم، نقل و نبات مجالس است. چرا ناراحت می‌شوید؟ کسی ناراحت می‌شود و از کوره در می‌رود که مشکل داشته باشد. من به عنوان یک ایرانی حق سوال دارم و می‌توانم بپرسم این‌ها در فوتبال چه می‌کنند.

مالک باشگاه تراکتور درخصوص بازگشت علی کفاشیان به فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: ما بازیکنان بزرگی داریم که مدیر هستند و خارج از فوتبال برای خودشان بیزینس دارند. باید از آنها خواهش کنیم چند سال در فوتبال مدیریت کنند و به افرادی که دوبار کیلومتر صفر کرده‌اند، بگوییم خداحافظ! به عنوان عضوی از مجمع، امروز نامه‌ای به سازمان بازرسی کل کشور دادیم تا از سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال حسابرسی بازرسی کند. از شما می‌پرسم حق بازاریابی یعنی چه؟

وی افزود: قراردادی منعقد کرده و برای آن حق بازاریابی هم دریافت کرده‌اند. این درحالی است که حق بازاریابی برعهده طرف قرارداد است. این چه قراردادی است؟ من یک کارخانه‌دار هستم و همانطور که به قرارداد اسپانسرها گیر دادم و هنوز با آن مشکل دارم، به این مسائل می‌پردازم. می‌دانم برخی آقایان پشت این موضوع هم هستند، همانطور که پشت قرارداد ویلموتس هم بودند. پس از دو سال باشگاه‌های تهرانی هم دیدند سرشان کلاه رفته است. روزی که تراکتور را گرفتم، قرارداد را خواندم و همان روز آن را کنار گذاشتم. نگاه من با نگاه دیگران متفاوت است و به مسائل، به‌خصوص موضوعات تجاری از بُعد دیگری نگاه می‌کنم.

مالک باشگاه تراکتور در خصوص مصاحبه‌های متعددش در روزهای اخیر با رادیو گفت: چرا آقایان دوست ندارند حرف بزنیم؟ به مصاحبه‌های من ایراد می‌گیرند، آقایان تلویزیون را هم خریده‌اند؟ تلویزیون متعلق به 80 میلیون نفر بوده و اکنون ما هم به عنوان منتقد از آن استفاده می‌کنیم.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

Previous post کالیفرنیا بزرگ چهار مناطق شراب
Next post بالا 10 مواد مورد استفاده در دستور العمل های کیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.