فروش خودرو حرفه ای و یا سفارش گیرنده?

[ad_1]

سفارش گیرنده عمل می کند مانند یک سرور در یک رستوران یا کافی شاپ. “آیا من می توانم به شما کمک کند ؟“و یا “شما تصمیم گرفته اند آنچه شما می خواهید?“است که فروش به سبک یک سفارش یادداشت برداری. شما آنها را پیدا کنید در کفش و فروشگاه ها و بوتیک های لباس مغازه ها و اغلب در اتومبیل فروشندگان.

OTs تلفظ “O كم” سفارش داوطلبان اهمیتی نمی دهند که آیا شما به بازگشت یا نه. آنها اهمیتی نمی دهند که آیا شما خرید امروز و یا همیشه. OTs هستند clock مراقب. و زمانی که سوال در مورد کار خود را به طور کلی پاسخ “این است که فقط به پر کردن تا زمانی که من پیدا کردن چیزی بهتر است.“کمیسیون درآمد برای فروشندگان که کار مانند سفارش مصرف کنندگان به طور کلی فقط بالاتر از سطح فقر.

OTs نوع از فروشندگان که آیا به دنبال راه هایی برای واقعا برآورده فرد در مقابل آنها چشم انداز. آنها اهمیتی نمی دهند در مورد خریداران خودرو; آیا آنها در فروشگاه خود خودرو نمایندگی یا جای دیگر. برای OTs تعامل با خریداران بالقوه است که فقط یک کار. منظور یادداشت برداری, نوع خودرو, از فروشندگان که از دست فروش فرصت ها اغلب شنیده کننده در چیزهایی مانند “آنها فقط لگد زدن لاستیک.“و یا “او در بسیاری مارمولک.

برای حرفه ای خودرو فروش حرفه ای, فروش شور است. آن را می سازد تفاوت اگر محصول خود را پایین و یا بالا پایان. آن را می سازد تفاوت اگر خودرو فروش یک صد هزار دلار معامله یا پنج هزار دلار است. برای فروشندگان که حرفه ای هستند و فروش همه چیز در مورد فرد چشم انداز زن و شوهر در مقابل آنها.

Zig Ziglar ابداع آن بهترین “اگر شما به اندازه کافی کمک افراد دیگر دریافت آنچه آنها می خواهند شما دریافت آنچه شما می خواهید.“خرید و فروش ماشین های حرفه ای ایجاد یک گزارش یک رابطه ، فروش خودرو قهرمانان در تلاش برای درک چشم انداز نیاز می خواهد مسائل. آنها سوسو زدن به عنوان اطلاعات آنجا که ممکن است برای ارائه یک راه حل مناسب. خودرو فروش حرفه ای را درک Ziglar فلسفه – تمرکز بر روی چشم انداز نه این کمیسیون است. کمک به خریداران دریافت آنچه آنها می خواهند و دلار کمیسیون به دنبال خواهد داشت.

به طوری که شما – یک خودرو فروش حرفه ای و یا یک سفارش گیرنده? آیا شما یک دانشجوی هنر فروش ؟ یک وطن پرست از فروش حرفه ای ؟ یا یک OT? هنوز مطمئن شوید. تماس با گذشته سه نفر سه فروش خودرو فرصت شما تا به حال و از آنها بخواهید. هنوز هم بهتر خود را نگاه کنید آخرین کمیسیون کوپن. آن است که یک آینه فروش شما توانایی.

به یاد داشته باشید: هیچ چیز اتفاق می افتد تا زمانی که کسی چیزی به فروش می رساند.

فروش قهرمان آن را اتفاق می افتد!

[ad_2]

نمازعید قربان امسال در آستان مقدس حضرت عبدالعظیم (ع) برگزار نمی‌شود Previous post نمازعید قربان امسال در آستان مقدس حضرت عبدالعظیم (ع) برگزار نمی‌شود
زعفران با ویژه‌ برنامه‌ عیدانه می‌آید Next post زعفران با ویژه‌ برنامه‌ عیدانه می‌آید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.